Ramirez: Prohra mi dala nové odhodlání!

Dmitry Bivol vs Gilberto RamirezMexický boxer Gilberto Ramirez se na začátku října vrací do ringu po loňské porážce s Dmitry Bivolem a utká s Joe Smithem. Nyní vysvětluje, co mu porážka s Bivolem dala!

7.10.2023 – Las Vegas, USA
Křížová váha
Gilberto Ramirez 🇲🇽🆚🇺🇸 Joe Smith
Přímý přenos na DAZN

Mexická jednička a světová trojka „Zurdo“ Gilberto RAMIREZ (44-1-0, 30 KO) a americká dvojka a světová patnáctka Joe SMITH (28-4-0, 22 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové bitvě , která bude pro oba bývalé šampiónem debutem v křížové váze!

Dvaatřicetiletý mexický boxer Gilberto Ramirez loni v listopadu poprvé v kariéře prohrál, když jej na galavečeru v Abú Dhabí s naprostým přehledem rozebral a vybodoval neporažený úřadující šampión polotěžké váhy organizace WBA Dmitry Bivol (21-0-0, 11 KO). Nyní se ke zmíněné porážce před novou výzvou vrací.

„Vždy se snažím s každým zápasem zlepšovat. I když prohra s Bivolem byla pro mě zklamáním, poskytla mi neocenitelné poznatky. Fyzicky se na trénincích motivuji ještě víc, abych si zajistil co nejlepší formu. Vždy se zaměřuji na zdokonalování svých technik a pracuji na jakýchkoli slabinách, které byly odhaleny v mém předchozím boji. Psychicky ve mně ztráta podnítila novou úroveň odhodlání. Připomnělo mi to, že neúspěchy jsou součástí cesty a jen nás posílí“.

„Prohra v mém posledním zápase pro mě byla nepochybně významnou zkušeností. Poskytlo to cenné poznatky, které jsem odhodlán využít, abych se stal ještě lepším bojovníkem. Celkově prohra znovu podnítila moji motivaci a odhodlání se zlepšovat. Věnuji se zdokonalování svých dovedností, rozšiřování svého bojového IQ a zajišťování toho, abych vstoupil do ringu jako nejlepší verze sebe sama. I když jsou neúspěchy drsné, jsou také příležitostí k růstu. Všechno tyhle zkušenosti chci využít v křížové váze“.

Gilberto Ramirez vs Joe Smith

Jeho soupeřem bude bývalý světový šampión polotěžké váhy, třiatřicetiletý americký boxer Joe Smith. Američan držel světový titul organizace WBO a loni v červnu se utkal ve sjednocující bitvě s neporaženým šampiónem Arturem Beterbievem. Smith však duel vůbec nezvládl a Beterbiev jej ukončil už ve druhém kole a sjednotil tituly WBC, WBO a IBF. Nyní se vrací stejně jako Ramirez po porážce a bude to pro něj také debut v křížové váze. Duel se bude konat v Las Vegas a přímý přenos bude zajištovat DAZN!