Promotér Salita se vyjádřil k zatčení Millera!

Jarrell MillerAmerický boxer Jarrell Miller byl na začátku ledna za přepadení a krádež auta. Jeho promotér Dmitry Salita se nyní k celému incidentu vyjádřil!

Pětatřicetiletý Americký boxer “Big Baby” Jarrel Miller (26-1-1, 22 KO) byl na začátku ledna obviněn z krádeže auta a vloupání s napadením nebo ublížením na zdraví. Následně byl převezen do floridské vazební věznice a byla stanovena kauce na 30 tisíc americký dolarů.

Podle miamské televizní stanice měl Miller ukrást pickup Black Dodge Ram z autobazaru Haims Motors v Hollywoodu. Miller měl s pomocí neznámé ženy napadnout zezadu zaměstnance autobazaru, shodil ho na zem a v autě odjet. Při vší smůle boxera byl logicky v autě nainstalován lokátor, což vedlo k jeho rychlému zadržení policií.

„Mluvil jsem s jeho rodinou a jsem velmi překvapený tím, co se stalo. Opravdu neznám agresivního Jarrella, který by dokázal takové věci. Tuhle jeho stránku neznám a překvapilo mě, co se vlastně stalo. Včera mi zavolal a řekl mi svou verzi událostí. Nemohu se samozřejmě k věci vyjádřit, ale to, co mi řekl, poskytuje širší kontext celé události“. Řekl promotér Dmitry Salita

Připomeňme, že americký těžkotonážník naposledy boxoval na předvánočním galavečeru v Rijádu, kde nestačil na britského boxera Daniela Duboise (20-2-0, 19 KO), který jej ukončil v posledním desátém kole. Miller si tak připsal první profesionální porážku kariéry.