Problémy na váze i tentokrát: RFA 9 v ohrožení?

RFA 9Turnaj RFA 9 je za dveřmi a problémem na váze se nevyhnul ani tento turnaj. Na rozdíl od předchozího RFA 8 v Budapešti, kde musela čínského zápasníka Lu Kaia odnášet záchranka, však organizace nic podobného řešit nemusela.

22.4.2023 – Prievidza, Slovensko
RFA 9
Start v 18:00
Vstupenky v síti Predpredaj.sk
Vstupenky v síto Ticketportal.sk

K zápasům dojde
Do své premiéry pod profesionálními pravidly MMA nastoupí Veronika Zajícová i její maďarská soupeřka Katalin Viola Aranyi. Právě maďarská bojovnice byla jedním účastníkem RFA 9, který nesplnil váhu. Zajícová však s převážením souhlasila a o jediný ženský duel během celého večera nepřijdeme.

Druhým hříšníkem je vycházející slovenská hvězda postojové scény Erik Tóth. Neporažený bojovník nastoupí proti domácí legendě Vladimíru Idrányimu, který se zachoval stejně jako Zajícová a převážení Tótha akceptoval.

Účastníci pyramidy to mají teprve před sebou
Osm bojovníků se pátečního vážení nezúčastnilo. Všichni účastníci EUROGOLD pyramidy ho mají teprve před sebou a proběhne ve 14:00 pár hodin před začátkem galavečera. Kromě vážení proběhne také losování prvního kola. Někteří bojovníci mají momentálně před sebou náročné hodiny a čeká je hubnutí, aby zítra splnili limit 80 kilogramů.


TikTok proboxing


Mallpay Proboxing