Polakovič a Agateljan nabídl strhující bitvu!

Pavel PolakovičČeský šampión velterové váhy Pavel Polakovič včera v Brně obhájil titul, když ve strhující desetikolové bitvě vybodoval Erika Agateljana!

8.10.2022 – Sono Brno, ČR
Velterová váha
Pavel Polakovič 🇨🇿🆚🇨🇿🇦🇲 Erik Agateljan
99:91 – 96:95 – 98:92

Šampión velterové váhy Pavel Polakovič (8-0-0, 4 KO) a šampión super lehké váhy Erik Agateljan (9-1-0, 6 KO) na včerejším galavečeru v Brně s názvem Tohle je Box 5 předvedli jeden z nejkrásnějších boxerských duelů za poslední roky.

Zápas nabídl neskutečné tempo na světové úrovni všech deset kol a bojovalo se doslova do poslední vteřiny zápasu. V duelu jsme byly svědky krásného technického boxu, ale i nějakých těch faulů z obou stran, nicméně na takový profi box jsme dlouho čekali. Byly vidět dlouholeté amatérské zkušenosti i to, že se Polakovič a Agateljan pro box narodili.

Pavel Polakovič vs Erik Agateljan

Promotér Lukáš Konečný musel být nadmíru spokojen, protože takovéto zápasy na české půdě jen tak nevidíme. Ačkoliv zápas byl velmi vyrovnaný, tak dva ze tří rozhodčích viděli zápas jednoznačně. Musíme však dodat, že i přes prohru se předvedl Agateljan skvělý výkon a dále zůstává šampiónem své váhy.

Pavel Polakovič vs Erik Agateljan