Podcast: Levej hák – Co přinesl rok 2023!

Proboxing Podcast: Levej hák 24Aleš Seifert a Antonín Vavrda se v rámci speciálního dílu podcastu Levej Hák podívají co přinesl svět boxu v uplynulém roce. Jaké byly nejlepší zápasy? Jaké nejlepší KO? Jaké bylo největší překvapení?

V tomto výročním díle podcastu Levej Hák se ponoříme do sumáře nejzajímavějších zápasů roku 2023. Projdeme si klíčové momenty a vrcholy, od epických soubojů až po ty největší překvapení. Probereme kategorie jako ‚Fighter roku‘, ‚Zápas roku‘, ‚Překvapení/KO roku‘, ‚Prospect roku‘ a ‚Zklamání roku‘, kde oceníme ty nejlepší i připomeneme momenty, které nás zklamaly.

V další části se věnujeme našemu vlastnímu podcastu, reflektujeme naše zkušenosti a připravujeme vás na to, co přinese příští rok. Vrcholem tohoto dílu je bezesporu diskuse o zlomovém rozhodnutí USA Boxing. Od ledna 2024 se otevírají dveře ženského boxerského ringu pro transgender sportovce. Toto historické rozhodnutí vzbuzuje vášnivé debaty a my se nebojíme ponořit do této kontroverze. Jaké jsou vaše názory? Jste pro nebo proti tomuto rozhodnutí?

Připojte se k nám a prožijte s námi ty nejzásadnější momenty roku 2023 v profesionálním boxu. ‚Levej Hák‘ vás vezme na cestu plnou emocí, analýz a vášnivých diskusí o tom, co formuje svět boxu dnes a co ho bude formovat zítra.“


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák