Podcast: Levej hák: 9. díl!

Proboxing Levej hák 9Nová epizoda podcastu Levej hák přináší ohlednutí za uplynulými zápasy a pohledy na otázky, zda bude zítra Vasyl Lomachenko další Undisputed champion nebo Devin Haney obhájí všechny světové tituly!

Jaký byl Canelo Alvarez při návratu do ringu s Johny Ryderem? Má ještě vůbec motivaci? Brutální ukončení od Janibeka Alimkhanulyho a kontroveze u zápasu Romero vs Barroso. Souboj královen boxu Katie se blíží, má Katie šanci stát se Undisputed i v další, vyšší váze? To vše a mnoho dalšího uslyšíte v podání  Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy.

V části Review je na úvod probrán zápas Canelo vs Ryder, jeho ne úplně špičkový výkon, který přinesl řadu otázek. O motivaci, o možných soupeřích pro rok 2024 a samozřejmě, zda existuje možnost odchodu do důchodu. Dále pak v rychlosti probrali duel Alimkhanuly vs Butler, brutální zvedák od Janibeka a opět výhled , kdo by mohl být jeho soupeř ve slabší divizi 160. Závěr byl pak věnován duelu Kurbanov vs Soro a brutální krádeži, která se odehrála v RRC centru v Jekatěrinburgu.

Devin Haney vs Vasyl Lomachenko

V Preview je největší část podcastu věnována duelu o všechny pásy a status nesporného krále lehké váhy mezi Lomachenkem a Haneyim. Haney pásy obhajuje a nebude to mít lehké, stejně jako Lomachenko, který tento status chce získat a již jednou se mu to nepodařilo s Teo Lopezem. Další undisputed duel se odehraje v Dublinu, kde vyprodaný stadion přivítá domácí Katie Taylor, která bude chtít sebrat pásy obhájkyni Chantelle Cameron. Dále pak se probral zápas Lara vs Wood 2, šance od únorové porážky Wooda moc nevzrostly a také duel Nakatani vs Moloney.

V poslední části podcastu se řešil konec duelu Rolly Romero vs Ismail Barroso, který byl předčasně zastaven ze strany rozhodčího Tony Weekse a následně pak otazníky kolem konce duelu Alimkhanuly vs Butler a práce rozhodčího Jacka Reisse.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák