Podcast: Levej hák: 5. díl!

Proboxing Levej hák 5Aleš Seifert se ve svém podcastu LEVEJ HÁK společně s hostem Tondou Vavrdou zaměřili na 2 zápasy, které probírali v Ep. 4, poté prošli také preview víkendových zápasů Okolie vs Light, Ramirez vs Commey a Benavidez vs Plant!

Tentokrát se moderátor Aleš Seifert ve svém podcastu LEVEJ HÁK se svým hostem Tondou Vavrdou zaměřili na 2 zápasy, které probírali v Ep. 4, poté prošli preview  víkendových zápasů Okolie vs Light, Ramirez vs Commey, pětihvězdičkovou bitvu Benavidez vs Plant a následně se zaměřili na nadcházející zápas Anthony Joshuy. V závěrečné části pak probrali otázky kolem duelu Fury vs Usyk, doping Conora Benna a mnoho dalšího.

V sekci Review byl prvním zápasem upset v podobě prohry Tony Yoky s Carlosem Takamem. Nebývale špatný výkon Yoky a smaozřejmě otázky kolem jeho budoucnosti. Druhým probíráným duelem byl pak Tim Tszyu a jeho vítezství nad Harrisonem. Společně se podívali na jeho možnosti ve vysněném zápase s Jermellem Charlo. A samozřejmě se řešil doping.

David Benavidez vs Caleb Plant

V části Preview se nejprve podíváme na zápas Lawrence Okolieho, poté se rychle probral duel Ramirez vs Commey, kde se africký borec posunul o váhu výš, do 140 lb. Hlavním duelem víkendu je pak bitva David Benavidez vs Caleb Plant. Má vůbec Plant nějakou šanci? A zbraně proti Benavidezovi? Příští týden nás čeká návrat Antony Joshuy. Jaké změny udělal? A pomohou mu?

Lawrence Okolie vs David Light

V poslední části podcastu se diskutuje zápas Fury vs Usyk. Uskuteční se? A případně kdy a kde? Co doping Conora Benna a jaké má teď bez licence možnosti. A co štípaná, která brzy proběhne v polském Rzesówě – Babič vs Rozanski? Na závěr pak další záchvat Dana Whitea, který chce očistit box:D


 

Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Aplle, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák