Podcast: Levej hák: 3. díl!

Proboxing Levej hák 3V třetí epizodě podcastu LEVEJ HÁK moderátor Aleš Seifert přivítal svého nového sparingpartnera a spolukomentátora Tondu Vavrdu. Společně se věnovali vítezstvím Fostera, Lary, Pera nebo Serrano, nadcházejím zápasům Makabua, Paul vs Fury a nakonec si kladli otázky ohledně českého profiboxu, duelu Fajk vs Pejsar nebo o Lucii Sedláčkové!

V první části společně rozebrali naprosté zklamíání z výkonu Reye Vargase a dali kredit Fosterovi, podívali se na tvrďáka Laru a jeho vítěství nad Woodem a zhodnotili Leniera Pera, který nedal šanci Faustovi. Závěr pak patřil ženskému boxu a zejména hvězdě Amandě Serrano.

Ve Preview probrali zápasy Ilunga Makabu s Badou Jackem, jejich šance a zatipovali si. Pak se zaměřili na zápasy Subriela Matiase s Poncem, Figueroa vs Magsayo, britské derby Ritson vs Davies a samozřejmě duel Jake Paul vs Tommy Fury.

Tommy Fury vs Jake Paul

V poslední části se vše opět točilo kolem Lucie Sedláčkové, padla slova o duelu Polakovič vs Agateljan a slabému promu tohoto skvělého zápasu z roku 2022, o možnostech realizace duelu Lukáš Fajk vs Václav Pejsar a mnoho dalšího.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák