Podcast: Levej hák: 25. díl!

Proboxing Podcast: Levej hák 24Další díl s pořadovým číslem 25 podcastu Levej hák je tu! Joshua vítězný, Parker vs Wilder, Monster Inoue, Ring 9 z Bratislavy, zápas Beterbiev vs Callum Smith a konverzace s Fabianou Bytyqi a mnoho dalších témat!

V nejnovějším díle podcastu Levej Hák se podíváme zpět na napínavý „Den zúčtování“ v Rijádu. Představíme vám, jak Anthony Joshua ukázal svou dominanci v ringu, překvapení, které přinesl Joseph Parker, a probereme, jak se Deontay Wilder ocitl na pokraji zničení. Nezapomeneme ani na nečekané výsledky – ‚upsety‘, které přinesli Daniel Dubois a Agit Kabayel, stejně jako dramatické knouckouty, které postihly Jarrella Millera a Arslana Makhmudova. Dále jsme rozebrali highlight KO roku od Jai Opetaie a návrat Dmitry Bivola do ringu. Také se podíváme na úžasný výkon ‚Monstra‘ Naoyi Inoue, který se podruhé během 12 měsíců stal podruhé Undisputed neporaženým šampionem v další váze po svém vítězství nad Marlonem Tapalesem.

Zaměříme se také na Ring 9 z Bratislavy, kde se odehrály vzrušující zápasy bojovníků jako jsou Tanko, Wartalski, Dvořáček, Polák, a další. Nezapomeneme ani na vyhajpované souboje Zábojníka proti Procházkovi a Džupky proti Toljovi.

V další části našeho podcastu se přesuneme k představení chystaného velkého zápasu o tři pásy ve váze 175 liber mezi Arturem Beterbievem a Callumem Smithem. Kdo má větší šance na vítězství? To vše probereme podrobně.

A samozřejmě nezapomeneme ani na české okénko – připravíme vás na obhajobu titulu Fabiany Bytyqi proti Tině Ruprecht a nabídneme vám exkluzivní živou konverzaci s Fabianou Bytyqi přímo před jejím nadcházejícím duelem. To vše a ještě mnohem více vám přinesou Aleš Seifert a Tonda Vavrdy v dalším díle vašeho oblíbeného podcastu ‚Levej Hák‘. Připojte se k nám a prožijte s námi největší momenty a zvraty ve světě boxu.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák