Podcast: Levej hák: 23. díl!

Proboxing Levej hák 23Haney vs Prograis v superlehké váze, Benavidez zdemoloval Andradeho, Charlo, Matias, české úspěchy doma a neúspěchy venku. Další díl podcastu Levej hák je tu!

Undisputed champ v lehké váze Devin Haney jde do super lehké, kde na něj čeká Regis Prograis. Jak zvládne tuhle výzvu? Katie Taylor získala své vysněné pásy v super lehké váze. Benavidez zdemoloval Andradeho a míří směrem Canelo? Jaké jsou nápady zejména WBC – 2 minutová kola pro muže? Video k review sporných situací? Co Conlan a jeho další prohra s Gillem? Ryan Garcia zářil jak na tiskovce, tak v ringu.

Co čeští boxeři a boxerky? Úspěchy Miky Ryby a Erika Agateljana, neúspěšné mise v zahraničí – prohry Lucky Sedláčkové, Vládi Řezníčka, Adama Kolaříka, Vency Pejsara i Tomáše Bezvody. „Bam Bam“ Rodriguez se vrací po zlomenině čeisti a jde s neporaženým Sunny Edwardsem. Co zápas Billam-Smith vs Masternak? Naprosto nevyzpytatelný duel… V Dubaji nás čeká také skvělá karta kde září duel Batyrgaziev vs Alvarez, jak tohle dopadne? To a mnoho dalšího opět v podání Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy.

Katie Taylor vs Chantelle Cameron 2

V review pohled na zápas Katie Taylor s Chantelle Cameron a malé kontroverze kolem, poté jsme vedli diskuzi nad novinkami v boxu, ať už dvouminutová kola či video. Event Benavidez vs Andrade byl jasná záležitost, Benavidez ukázal svou extratřídu a Andrade již nestačil na 168lb úderově a odolností. Charlo při svém návratu sice nezvládl váhu, ale zápas udělal jasnou záležitostí. Matias se s Uzbekem Ergashevem vůbec netrápil a donutil ho vzdát. A doma podruhé za sebou před limitem padl Conlan, který nestačil na Gilla a jeho kariéra se asi blíží brzkému konci. Rychle jsme se podívali taky na zápas Ryana Garcii – spíše zajímavé to bylo před a po zápase v rámci vnitřních sporů s De la Hoyou.

Ryan Garcia vs Oscar Duarte

Čeští boxeři doma byli úspěšní – Miky Ryba přeboxoval nebezpečného Belujského a Erik Agateljan si postrážil bodové vítězství nad Šerbanem. Zato venku se Čechům nedařilo, prohry Lucky Sedláčkové s Raven Chapman na body, KO prohry Vládi Řezníčka s Kubáncem Perezem, Ady Kolaříka s Xojxajem a bodové prohry Vency Pejsara v Rakousku a Tomáše Bezvody s Bolotniksem.

V preview nás čeká velká válka v San Franciscu, kde se utká neporažený Devin Haney ve svém prvním zápase ve 140lb s šampionem Regisem Prograis. Bude to nelítostný boj, je tam hodně zlé krve, tak uvidíme. Devin má svoji techniku a Regis zase sílu. V Británii bude poprvé obhajovat Billam-Smith a z důchodu se vrací polský bijec Mateusz Masternak, který je neskutečně tvrdý, nevyzpytatelný a odolný. Billam-Smitha nečeká nic lehkého. A v Dubaji se představí klenoty amatérského boxu, které jsou v profi – olympijský vítěz Batyrgaziev se utká s 3-násobným mistrem světa v amatérech Lazaro Alvarezem, na 10 kol a bude to řežba. Příští týden nás čeká lahůdkový souboj v muší váze – Jesse „Bam Bam“ Rodriguez se utká ve vysněném zápase se svým rivalem Sunny Edwardsem. Bude to skvělá ukázka tvrdého a nátlakového boxera, který stojí proti mimořádně technicky nadanému soupeři.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák