Podcast: Levej hák: 20. díl!

Proboxing Levej hák 20Čeká nás Fury vs Ngannou, zápas, který prakticky neřeší nikdo, ale event má skvělou undercard – Wardley vs Adeleye, Bakole vs Takam, Parker vs Kean a uvidíme i Makhmudova, Itaumu a mnoho dalšího v novém díle podcastu Levej hák, kde budou novinky rozebírat Aleš Seifert a Antonín Vavrda!

Čeká nás Fury vs Ngannou, zápas, který prakticky neřeší nikdo, ale event má skvělou undercard – Wardley vs Adeleye, Bakole vs Takam, Parker vs Kean a uvidíme i Makhmudova, Itaumu atd. Jak si vlastně stojí královská divize boxu? Kdo jsou vyzyvatelé? Domácí úkol pro fanoušky – jak vypadá váš snový 8 zápasový eliminátor v těžké váze? Pošlete nám ho!!!

V review samozřejmě Wood vs Warrington, Zurdo vs Smith jr, Janibek vs Gaultieri a Tszyu vs Mendoza a také upset Rocha vs Santillon. A pokud nevíte co pod stromeček? Knižní novinka o českém boxeru jménem Vilda Jakš z pera Dalibora Váchy! Pohled na Ring 8 v Plzni – zápasy Korda vs Marel, Zábojník, Šálek, ale hlavně titulové zápasy Baláž vs Šindelář a Řezníček vs Kolařík! Amanda Serrano posouvá hranice ženského boxu – bude zápasit 12 x 3 min! O tomhle všem a ještě mnoho dalšího od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy.

Tyson Fury vs Francis Ngannou

Rychlé review mělo tyto zápasy – vyhypovaný zápas Wood vs Warrington, kde v neskutečném tempu držel bodově zápas Warrington pevně ve svých rukách až do 7. kola, kdy ho Wood z ničeho nic chytil a ukončil. V zápase Zurdo Ramirez vs Joe Smith jr se odboxoval plný počet kol a vítězem se stal Zurdo Ramirez. O něco lépe se adaptoval na novou váhu – křížovou. Sjednocovací duel Janibek vs Gaultieri byl naprosto jednostranný. Janibek během 6 kol nedal Gaultierimu šanci a nakonec ho ukončil a drží 2 světovvé pásy.

V Austrálii boxoval zřejmě naposledy domácí borec Tim Tszyu a potrápil ho alespoň 5 kol nevyzpytatelný Brian Mendoza. Nakonec ho Tszyu výrazně přeboxoval od 5. kola a jednoznačně vyhrál na body. Velkým upsetem se stala porážka Alexise Rochy, kterého sestřelil Santillon v naprosto dominantním výkonu.

Pohled na Ring 8 v Plzni – zápasy Korda vs Marel, kde svojí kondicí překvapil Jirka Korda, velmi nevyzpytatelný bulharský borec Stolyanov těžce potrápil Maria Zábojníka, a v titulových zápasech zazářil sebejistým výkonem Rocky Baláž, který méně zkušeného Honzu Šindeláře nenechal dostat se pořádně do zápasu. V hlavním zápase pak ve skvělé přestřelce zvítězil Řezníček nad Kolaříkem, kdy ho ukončil na spodek. Oba měli své momenty, ale skvěle vyboxovaný Řezníček nakonec zvítězil v 6. kole.

Amanda Serrano vs Danila Ramos

V preview jsme začali zásadním zápasem – Amanda Serrano posouvá hranice ženského boxu – bude zápasit 12 x 3 min! Vyrovná se tedy mužům. Dále pak jsme rozebrali očekávaný event Fury vs Ngannou Je to zápas, který prakticky neřeší nikdo – jasná výhra pro Furyho, ale event má skvělou undercard – Wardley vs Adeleye o britskou pás v těžké váze. Oba jsou střelci, tak uvidíme, koho brada vydrží víc. Bakole vs Takam – francouzské derby, kde by si měl Bakole dojít pro jasné vítězství, stejně jako v zápase Parker vs Kean australský borec.

Na kartě také uvidíme Makhmudova, Itaumu atd. Pak přišla krátká sonda do stavu královské divize těžké váhy? Kdo jsou vyzyvatelé? Kdo jsou prospekti? A hlavně domácí úkol pro fanoušky – jak vypadá váš snový 8 zápasový eliminátor v těžké váze? Pošlete nám ho!!! O tomhle všem a ještě mnoho dalšího od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák