Podcast: Levej hák: 18. díl!

Proboxing Levej hák 18Víkendová bitva Joyce vs Zhang 2 – vrátí se Joyce ke své cestě k titulu nebo bude znovu poražen čínským obrem? Canelo vs Charlo o undisputed pásy – moneyfight nebo opravdu snový zápas? Toto a mnohem víc v podcastu Levej hák!

Murat Gassiev bude poprvé tvrdě otestován v těžké váze, čeká na něj švédský borec Otto Wallin. Ustojí to Gassiev v Turecku pod taktovkou IBA? Vasil Ducár blízko velkého pásu – v cestě stojí tvrdý Cheavon Clarke. Opetaia má před sebou snadnou obhajobu? Ano? Erikson Lubin se střetne s nadějným Ramosem jr., velký test pro oba… Tohle vše a mnoho dalšího od Aleše Seiferta a Tondy Vavrdy o novinkách v boxu!

V Review krátký pohled na event v Japonsku, kde dominovali domácí borci Teraji a Nakatani. Pak rozbor dominantního vítězství Williama Zepedy nad zkušeným Mercito Gestou. Tenhle borec dává 100 úderů na kolo v průměru…. A závěrem jsme se podívali na zápas Luise Alberta Lopeze a jeho skvělého vítězství nad Joet Gonzalesem. Jak může borec s tak zvláštním, těžkopádným pohybem boxovat tak skvěle?

Saul Alvarez vs Jermell Charlo

Preview bylo tentokrát masivní – začali jsme odvetou Joyce vs Zhang 2. Dokáže Joyce tentokrát porazit obrovitého Číňana a nebo se zopakuje jejich první setkání a Zhang bude znovu dominovat. Pak se věnovali duelu pod vlajkou IBA v Turecku, kde bude poprvé v těžké váze pořádně otestován Murat Gassiev. A nečeká ho lehký soupeř, Otto Wallin má zkušenosti, zbraně ale i dovednosti k tomu, aby Murata potrápil. Uvidíme zda ten bude schopný Wallina přestřílet a dostát své mu nicku „Iron“!

Pak rozebrali velký event v Británii, kde obhajuje v křížové váze svůj pás Jay Opetaia a jeho soupeřem je nám dobře známý Jordan Thompson. Borec, kterého skoro dostal Vasil Ducár. Ten naopak nastoupí na stejné kartě proti velmi nadějnému a těžkému soupeři – Cheavonu Clarkovi. Clarke má sice méně zápasů, ale mnoho zkušeností z amatérského ringu a bude to pro Vasila opravdu těžký soupeř.

Závěrem jsme dali fokus na kartu v Americe – Canelo se utká s Jermellem Charlo o své pásy ve 168. Charlo přeskakuje 2 váhy a jde ze 154 do 168. Uvidíme, zda se mu to vyplatí. Pak byl krátký fokus na zápasy Ugas vs Barrios a hlavně duel Jesus Ramos jr vs Erikson Lubin, což bude hodně vyrovnaný duel mezi velkou nadějí a dnes zkušeným borcem absolutní špičky.


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák