Podcast: Levej hák: 16. díl!

Proboxing Levej hák 16Usyk vs Dubois – bude to vraždění neviňátek? Těžké váhy na eventu v Americe – Anderson vs Rudenko a  Ajagba vs Kossobutskiy. Blíží se odveta Smith vs Eubank a mnoho dalšího v nové díle podcastu Levej hák!

V review se nejprve řešil zápas Joshua vs Helenius. Jak dobře či špatně na tom AJ je? Má vůbec šanci s Wilderem? Jeho mentální nastavení nevypadalo nejsilněji. Předvedl skvělé KO, ale cesta k němu byla trnitá. Co Hrgovič? Po ztrátě svého otce působí statickým dojmem a zápas s McKeanem se mu nepovedl. Chisora? Pouze gatekeeper, či lepší varianta – odchod do důchodu.

Co bral vlastně Dilian Whyte za zakázanou látku? Mexický slugfest překvapivě urval Navarrete, který skvělým způsobem přetlačil Valdeze. Bitva v Brně byla zajímavá, ať už počasím, tak i výkonem. Michal Ryba v těžkém zápase urval vítězství i pás.

Preview představuje zápas Usyk vs Dubois. Má vůbec Dubois šanci? Asi tu klasickou punchers chance vždy, ale jinak? V širokém ringu to bude jednoznačná záležitost. Probíraly se zkušenosti a soupeři Duboise a limity jeho růstu. Pak zajímavosti ohledně show u Berinckyka. V USA bude večer, kde se představí Anderson s Rudenkem a hlavně 50/50 zápas Ajagba vs Kossobutskiy, jak to vidí Aleš Seifert a Tonda Vavrda? Budou to zkušenosti u Ajagby nebo styl Zhana, který rozhodne?

Smith vs Eubank si to rozdají podruhé? Vrátí se Eubank za pomoci Bomaca zpět nebo to bude definitivní konec jeho kariery? Na závěr nás čeká pozvánka do Counterpunch pro Patrika Knoppa a od neděle pojede podcast i na YouTube kanále!


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák