PML 7: Kompletní startovka!

Monika ChochlíkováNejdříve tři velké lahůdky v podobě trojice titulových zápasů, následně promotéři odkrývali i ostatní souboje, které slibují pověstný ohňostroj a festival tvrdých ran. Jak vypadá kompletní karta turnaje PML 7 v Trenčíně?

23.9.2023 – Městská sportovní hala, Trenčín, SK
PML 7: Road to Rajadamnern
Start 18:00
Vstupenky v síti PredpredajSK
Přímý přenos na OktagonTV

Hlavním zápasem bude právě střet o titul mistryně světa WMC. Monika Chochlíková bude jako úřadující světová šampionka hájit svůj pás proti aktuální mistryni Evropy, Italce Magdalene Pircher.
Do pozice hlavního předzápasu byl nasazen velmi atraktivní česko-slovenský souboj, který je nazýván také postojářským zápasem roku na naší scéně. Jeden z dvojice Ondřej Malina a Juraj Tutura se stane historicky prvním šampionem PML ve váze do 80 kilogramů.

A ve hře nebude „pouze“ titul, ale také místo na slavném thajském stadionu Rajadamnern v Bangkoku. Šampioni PML se totiž díky spolupráci s organizací Rajadamnern World Series kvalifikují na tento ikonický stadion. Stejná místenka tak čeká i na dalšího šampiona, kterým se stane vítěz duelu mezi Rastislavem Klimáčkem a Leonardem Borákem. Tato dvojice bojuje o pás ve váze do 60 kg.

Monika Chochlíková

A také zbytek nabité startovky stojí za to. Úspěchy ověnčený pitbull z domácího Victory Gym Trenčín Lukáš Mandinec v úvodu letošního roku získal evropský titul, ale nyní si odpočine od titulových soubojů na 5 kol. Na domácí půdě ho prověří Tamasz Birics, který je náhradou za původního soupeře, ale Mandinec má Biricsovi co vracet. Oba se už v ringu utkali před 7 lety a zvítězil tam právě maďarský bojovník.

PML 7

Hlavní kartu otevřou dva velké talenty. Mladíci Adrián Ertel a Filip Kotrus už se jednou v ringu PML ukázali a byly z toho pěkné výhry. Na vítězné vlně ale bude po tomto turnaji pokračovat jen jeden z nich. Prosadí Ertel svou obávanou sílu nebo Kotrus ukáže, jaké tvrdé rány umí rozdat on sám? A také karta předzápasů má velký potenciál, vždyť debut v PML zde zažije vycházející hvězda z OFA gymu Jacob Mikula, kterého přivítá zkušený matador Jakub Dobiaš.

Zkušenosti vs. mladická dravost, to bude i motiv dalšího ze zápasů. Lukáš Cvecho už má v ringu něco odboxovaného, ale Jan Holec má přece na kontě více než dvojnásobný počet profesionálních zápasů. Dalším ženským soubojem na kartě PML 7 je střet Lucie Neaguové a Ivety Srncové. Srncová vlastně také patří mezi zápasníky pocházející z Trenčína, jenže momentálně žije a trénuje v Nizozemsku. A mezi prvními zápasy najdeme i duely Kučera vs Strapko a Vašič vs Kříž. Celý galavečer otevře jediný duel podle pravidel K1, střet Ďuriš vs  Košarek. A úvod karty se bude zdarma vysílat i na youtube kanálu organizace PML!

PML 7