Pirát knockoutoval Terminátora!

Karlos Vémola vs Samuel KrištofičKarlos „Terminátor“ Vémola se loučí s O2 arénou tvrdou porážkou. Slovenský válečník Samuel „Pirát“ Krištofič dokázal po necelých dvou minutách českého favorita knockoutovat!

Osmatřicetiletá česká legenda, která tady stavěla tuzemskou MMA scénu. Šampion polotěžké váhy a světová třiapadesátka Karlos „Terminátor“ Vémola, jehož kariéra se chýlí ke konci, se po 7vteřinové KO výhře nad Langerem naposledy představil v pražské v O2 areně.

A to proti bojovníkovi, s nímž měl několikaletý spor, kterého nazýval fake šampionem, sliboval mu potupu, a že ho vezme zpátky do školky. Přesně před 2 lety se spolu měli utkat o pás střední váhy, nestalo se tak. Dnes se konečně stal jejich duel realitou.

Terminátor nastupoval do zápasu jako obrovský favorit, ale o čtyři roky mladší slovenský „Pirát“ sliboval, že zápas bude v jeho režii. Zápas začal podle očekávání a Vémola se snažil dostat Krištofiče na zem, ale ten to odmítl a donutil Vémolu bojovat v postoji. V boxerské výměně byl však Krištofič lepší a po dvou přesných úderech dokázal po minutě a 47 vteřinách Vémolu ukončit a postaral se tak o největší překvapení dnešního galavečeru Oktagon 51.

Karlos Vémola vs Samuel Krištofič

Vémola se tak smutně loučí a má už před sebou jen jediný zápas a to odvetu zápasu století se svým přemožitelem Attilou Véghem, který se bude konat v létě na galavečeru na fotbalovém stadiónu v Edenu. Végh dokázal v listopadu 2019 V0molu v O2 aréně také knockoutovat.

Karlos Vémola vs Samuel Krištofič

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)