Perez vs Tishchenko v Rusku!

Mike Perez vs Evgeny TishchenkoKubánský ranař Mike Perez přijal velkou výzvu a v ruském Jekatěrinburgu vyzve domácího olympijského vítěze z Ria Evgeny Tishchenka o pás WBA!

19.11.2022 – Jekatěrinburg, Rusko
Křížová váha
Mike Perez 🇨🇺🆚🇷🇺 Evgeny Tishchenko

Kubánská dvojka a světová čtyřiadvacítka „The Rebel“ Mike PEREZ (27-3-1, 18 KO) a ruská trojka a světová dvacítka Evgeny TISHCHENKO (10-1-0, 7 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o Interkontinentální titul organizace WBA!

Šestatřicetiletý Kubánec Mike Perez má aktuálně skvělou formu a od poslední porážky z roku 2017, kde prohrál na body s Lotyšem Mairisem Briedisem si připsal 5 výher v řadě. Jeho poslední prověrkou byla česká jednička Vasil Ducár, kterého letos v březnu porazil před limitem v desátém kole.

Nyní ho čeká zápas pravdy. Do cesty se mu postaví amatérský Evropský a světový šampión a především olympijský vítěz Ria, jednatřicetiletý Evgeny Tishchenko. Ruský bijec vlétl mezi profíky v srpnu 2018 a vše šlapalo podle plánu než se loni v březnu utkal o stříbrný titul WBC s Afričanem Thabisem Mchunem.

Mike Perez

Ačkoliv byl Tishchenko velkým favoritem, tak zápas překvapivě nezvládl a na domácí půdě prohrál jasně na body. Do ringu se poté vrátil loni v září a dokázal vybodovat krajana Dmitry Kudryashova. Naposledy boxoval letos v červenci, když ve čtvrtém kole ukončil dalšího Rusa Kureyshe Sagova.

Evgeny Tishchenko