Paul: Ukončím Furyho do 3. kola!

Jake PaulAmerický Youtuber a boxer Jake Paul si na svého soupeře hodně věří. I když mám zápas na osm kol, tak já ho ukončím do třetího kola, říká „problémové dítě“ Jake Paul!

25.2.2023 – Rijád, Saúdská Arábie
Křížová váha
Jake Paul 🇺🇸🆚🇬🇧 Tommy Fury
Přímý přenos na ESPN!

Neporažená americká padesátka „The Problem Child“ Jake PAUL (6-0-0, 4 KO) a neporažená britská třiačtyřicítka „TNT“ Tommy FURY (8-0-0, 4 KO) se utkají na galavečeru v Saúdské Arábii v duelu vypsaném na 8 kol!

„Donutím Furyho nenávidět box. Uvidíme, jak splní váhový limit, protože máme ve smlouvě vysoké sankce za jeho nesplnění. Tohle bude jeho první hlavní zápas večera a první zápas na 8 kol. Nemá zkušenosti, ale je to vlastně jedno, protože ho ukončím do třetího kola“. Říká sebevědomě Američan.

Jake Paul vs Tommy Fury

Duel je vypsán na 8 kol a je domluvený váhový limit 185 liber, což je zhruba na hranici 83,9 kilogramů. Oba boxeři zároveň podepsali smlouvu s antidopingovou agenturou WADA, která může oba boxery během přípravy libovolně testovat.

Jake Paul vs Tommy Fury

Jake Paul se zároveň jistí, kdyby Fury ze zápasu opět vycouval. Jednou utekl ze zdravotních důvodů a podruhé z procedurálních důvodů vízy. Pro případ, že se něco pos*re, mám raději domluveného Mika Perryho, aby byl schopen za Furyho zaskočit“ Dodává Paul. Mike Pery je veterán UFC a také zápasů bez rukavic.