Paul: Respekt Furymu, protože vyhrál!

Jake Paul vs Tommy FuryAmerický boxer Jake Paul uznává svou porážku, ale jedním dechem dodává, že by si zápas zasloužil odvetu se kterou Tommy Fury nemá problém! Video ze zápasu v článku!

„Veškerý respekt k Tommymu, protože vyhrál. Nesuďte mě podle mých výher. Posuzujte mě podle mých ztrát. Vrátím se. Myslím, že si tu odvetu zasloužíme. Byl to skvělý boj a byl to především velmi těsný boj“. Říká šestadvacetiletý americký boxer.

„Nevím, jestli úplně souhlasím s verdiktem rozhodčích. Dvakrát jsem dostal kolo 10-8. Takže to mi příjde trochu divný. Už jsem v životě něco vyhrál, mám úžasnou rodinu a úžasné přátelé. Dotáhl jsem to dál, než jsem si kdy myslel, že dokážu“. Dodává Paul.

Nedělní duel nabídl hodně vyrovnanou bitvu. V průběhu zápasu oběma boxerům strh panamský hlavní sudí Hector Afu bod za fauly. V osmém kole dokázal Jake Paul vytasit nečekaně rychlou přední na bradu, Fury ztratil rovnováhu a šel do počítání.

Tommy Fury vs Jake Paul

Duel nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde se dva sudí přiklonili na stranu britského boxera a jeden na stranu Američana. Omar Mintun 76:73, Daniel Van de Wiele 76:73 a Mike Ross 74:75.