Patrik Baláž má před sebou britskou výzvu!

Michael McKinson vs Patrik BalážČeský válečník a člen Patron Boxing týmu Patrik Baláž má před sebou první zápas na britských ostrovech. Na konci května vyzve domácí hvězdu Michaela McKinsona!

27.5.2023 – Vitality Stadium, Bournemouth, VB
Super lehká váha
Michael McKinson 🇬🇧🆚🇨🇿 Patrik Baláž
Přímý přenos na Sky Sports!

Britská jednička a světová dvanáctka Michael McKINSON (24-1-0, 3 KO) a česká trojka „Rocky“ Patrik BALÁŽ (9-3-0, 4 KO) se utkají v šestikolové netitulové bitvě na galavečeru v britském Bournemouthu!

Devětadvacetiletý britský boxer Michael McKinson naskočil mezi profesionální boxery v roce 2014 a až do loňského roku nasbíral 22 výher v řadě a získal také Globální titul organizace WBO. Jeho spanilá jízda za světovým titulem však skončila loni v srpnu, když se střetl s mezinárodním šampiónem Vergilem Ortizem.

McKinson vůbec na amerického šampióna nestačil a ztrácel ve všech ohledech. Nakonec jej Ortiz ukončil v devátém kole a kariéra britského boxera dostala první trhlinku. Do ringu se vrátil už po čtyřech měsících a chuť si spravil vítězstvím nad Nikaragujcem Robertem Arriazou.

Michael McKinson

Letošní rok začal v březnu na galavečeru v Itálii, kde v pěti kolech vyprovodil domácího boxera Sergia Dos Santose Carvalha. Nyní ho čeká druhý letošní duel a do rodné země si pozval českého čtyřiadvacetiletého bijce Patrika Baláže.

Baláž v loňském roce vyzval na galavečeru v pražské Lucerně o český titul Vladimíra Lengála. I když boxoval skvěle, tak ve čtvrtém kole přišla od Lengála Bomba a byl konec. V letošním roce už stihl odboxovat tři zápasy a všechny vyhrál.

Nejprve v únoru vyprovodil ve třech kolech Richarda Waltera, následně v dubnu na galavečeru v Brně v prvním kole polského vyzývatele Marcina Ficnera a naposledy v Olomouci knockoutoval v prvním kole gruzínského soupeře Tornikeho Surmavu.

Vladimír Lengál vs Patrik Baláž