Parker: Joyce je opravdu skvělý boxer!

Joe Joyce vs Joseph ParkerBývalý světový šampión těžké váhy Joseph Parker v sobotu poprvé v kariéře prohrál před limitem. Pro svého soupeře má však jen slova uznání!

24.9.2022 – Manchester Arena, Manchester, VB
Těžká váha
Joe Joyce 🇬🇧🆚🇳🇿 Joseph Parker
11. kolo KO

„Joe byl pro mě v tomto bodě mé kariéry největší možnou výzvou. Celý zápas vyvíjel tlak a když jsem ho udeřil, tak byl jak skála a pokračoval dál. Věděli jsme přesně jak máme boxovat a co mám dělat, ale zkrátka to nefungovalo podle plánu. Takový je box, ne vždy vyjde podle představ“ Řekl Parker.

„Když ho porovnám s jinými boxery, tak je neskutečně tvrdý a pořád jde dopředu jako by měl energii na dva zápasy. Gratuluji mu k vítězství, je to opravdu skvělý boxer“. Uzavřel novozélandský boxer, který poprvé v kariéře prohrál před limitem.

Joe Joyce vs Joseph Parker

Sedmatřicetiletý neporažený knockouter „Juggernaut“ Joe Joyce (15-0-0, 14 KO) se stal novým prozatímním šampiónem organizace WBO, když v jedenáctém kole sestřelil bývalého světového šampióna z Nového Zélandu Josepha Parkera (30-3-0, 21 KO).

Zápas měl podobný průběh jako s Danielem Duboisem, kterého Joyce postupně také chytře rozebral. Od šestého kola Joyce ještě přitvrdil a Parkerovi začali docházet síly. To vyvrcholilo v jedenáctém kole, kdy Joyce parádně Parkera trefil a ten letěl do provazů. Parker se pokusil ještě vstát, ale nebyl schopen pokračovat.

Joe Joyce vs Joseph Parker