Oktagon 55: Jungwirth vs Pukač 2!

Oktagon 55Jungwirth, Pukač, Kimball, Poppeck. Silně zastoupená česká a slovenská scéna v čele s Ryšavým, Szabovou, Polívkou, Bahníkem. A také bývalý titulový vyzývatel Kertész ve střetu s elitním Stolzem!

23.3.2024 Stuttgart, Německo
Oktagon 55
Vstupenky v síti ticket-onlineshopCOM
Přímý přenos na
OktagonTV

23. března se do hry vrátí jeden z nejznámějších bojovníků organizace, jehož dechberoucí zápasy patří k tomu nejlepšímu v OKTAGONu. Christian „The Kelt“ Jungwirth se představí přímo ve svém městě v odvetě s bratislavským princem Robo Pukačem, který má v plánu vrátit mu 2 roky starou porážku.

Extrémní bitva borců s extrémní silou, která postaví celou arénu! To je souboj kata „Ironside“ Poppecka s 9 KO v 1. kole, na kterého naběhne hladový „Grizzly“ Kimball se 14 KO. A další velký návrat! Jedna z největších bojovnic OKTAGONu, neporažená „Silent Killer“ Lucia Szabová, se po 3 letech vrací k MMA v zápase s velkým jménem polské scény Gumiennou.

„Bomby“ Ryšavý jde pomstít týmového parťáka Pauluse, kterému minule nadělil 1. ukončení kariéry dosud neporažený Topallaj. Nastartovaný ranař „Gameover“ Polívka ve střetu s finišerem Taburceanuem, který svedl naprosto šílenou přestřelku s Čepem.

16. zápas v OKTAGONu bývalého titulového vyzyvatele Kertésze s elitním Stolzem, jenž minule knockoutoval Kalašnika. A další známí bojovníci OKTAGONu – Montagnac, striker Cordero, bývalá titulová vyzývatelka Jacinta Austin či záruka skvělých řežeb Ruben „Viking“ Wolf..

Oktagon 55