Oktagon 54: Kincl obhájil titul!

Patrik Kincl vs Piotr WawrzyniakÚřadující MMA šampión střední váhy Patrik Kincl dokázal vstát z mrtvých a ve třetím kole uškrtit polského soupeře Piotra Wawrzyniaka a obhájit v Ostravě titul!

Čtyřiatřicetiletý český šampión organizace Oktagon „Inspektor“ Patrik Kincl získal titul ve střední váze už v před dvěma lety, když na galavečeru Oktagon 31 na pražské Štvanici vybodoval slovenského „Piráta“ Samuela Krištofiče. Pás o půl roku později obhájil vítězstvím v prvním kole nad francouzským vyzývatelem Alexem Lohorém.

V loňském roce se postavil ke druhé obhajobě a do cesty se mu v odvetě postavil na galavečeru Oktagon 43 v pražské O2 aréně „Terminátor“ Karlos Vémola. Kincl eliminoval všechny přednosti Vémoly a postupnou demolicí dokráčel pro jednoznačné bodové vítězství.

Dnes Kincl nastoupil před vyprodanou Ostravar arénou ke třetí ke třetí obhajobě a proti němu se postavil přemožitel Vlasta Čepa a vyzývatel z Polska Piotr Wawrzyniak. Polák skvěla naboural Kinclovu taktiku a v prvních dvou kolech mu dělal velké problémy. Ve třetím kole dostal Kincla na zem, ale šampión se z nekomfortní situace dokázal dostat a následně Poláka utáhl.

Ronald Paradeiser

Kincl tak obhájil titul i tentokrát, ale po zápase přiznal, že to byla pro něj jednoznačně nejtěžší výhra v Oktagonu. Výhru si připsal také Ronald Paradeiser, který vybodoval Attilu Kormaze, Mateusz Legierski utáhl v 1. kole Matouše Kohouta a Vladimír Lengál nestačil na skvělého Daniela Torrese.

Vladimír Lengál vs Daniel Torres