Oktagon 51 již za dva dny!

Oktagon 51Veličkovič vs Michailidis, Čepo vs Wawrzyniak nebo Vémola vs Krištofič! Další turnaj organizace Oktagon v Pražské O2 aréně se nezadržitelně blíží!

29.12.2023 O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon 51
Vstupenky v síti O2arena
Přímý přenos na OktagonTV

Pražská O2 aréna se již tento pátek stane místem, kde se bude psát historie. Finále evropské MMA ligy mistrů o 300 tisíc euro, Čepo v souboji o prozatímního šampiona střední váhy a bitva Karlos „Terminátor“ Vémola vs Samuel „Pirát“ Krištofič. Vrcholný turnaj tohoto roku, který si nesmíte nechat ujít. A také skvělý vánoční dárek ve formě absolutního zážitku.

Poslední dva. Ti nejlepší z nejlepších, kteří se evropskou MMA ligou mistrů Tipsport Gamechanger probojovali do finále, jež se navždy zapíše do dějin MMA. Srbský „Prometheus“ Veličković, který v semifinále ukončil Davida Kozmu, a proti němu řecký „Spartan“ Michailidis se skalpem Louise Glismanna. Kdo se stane nejlepším evropským bojovníkem velteru a odnese si slávu a výhru a 300 tisíc euro?

Vlasto Čepo vs Piotr Wawrzyniak

Vlasto Čepo, majitel nejnebezpečnějších pěstí v organizaci, věří, že přišel jeho čas. V souboji o prozatímního šampiona střední váhy se utká s polským válečníkem Piotrem Wawrzyniakem, který je dvojnásobným šampiónem polské organizace Babilon MMA.

Karlos Vémola vs Samuel Krištofič

Dlouholetí rivalové Terminátor s Pirátem si jdou svůj dávný spor konečně dořešit do klece. A bude to Vémolovo poslední představení v O2 areně před koncem kariéry. Těšit se můžete i na ostrý souboj oblíbeného Škvora s nejzkušenějším německým zápasníkem všech dob Martinem Zawadou a další známé zápasníky, jako je Ryšavý, Surdu, Roušal, „Fidži“ Fiala nebo finalista německé OKTAGON Výzvy Shaaban. Poslední turnaj sezóny, absolutní vrchol v pražské O2 areně a dokonalý vánoční dárek pro vás i vaše blízké, který potěší úplně každého.


30.12.2023 – Dom Športu, Bratislava, Slovensko
The Ring 9
Vstupenky na PatronBoxing
PPV na PlayLive
Viliam Tankó 🇸🇰🆚🇨🇿 Mike Juřík
Vasil Ducár 🇨🇿🆚🇮🇹🇨🇿 Alessandro Jandejsek
David Dvořáček 🇨🇿🆚🇨🇿
Norbert Růžička
Mário Zábojník 🇸🇰🆚🇨🇿 Milan Procházka
Jan Polák 🇨🇿🆚🇸🇰 Marián Mišalko
Marián Džupka 🇸🇰🆚🇦🇲 Anatoli Hunanyan
Majkel Wartalski 🇵🇱🆚🇨🇿 Matěj Hudák

Patron Boxing vstupenky