Oktagon 44 v Oberhausenu!

Oktagon 44Organizace Oktagon se po dvou vyprodaných turnajích ve Frankfurtu a Mnichově řítí do Oberhausenu. Již tuto sobotu nás čeká bitva o prozatímního šampiona polotěžké váhy Langer vs Poppeck!

17.6.2023 – Rudolf Weber-Arena, Oberhausen, Německo
Oktagon 44
Start 18:00
Vstupenky na EvitimDE
PPV na OktagonTV

Vrcholem večera bude souboj katů z první světové stovky o prozatímní titul polotěžké váhy. Tichý slovenský popravčí Pavol Langer jde po výhře nad Xavierem do životního zápasu proti mnichovskému železu a světové devadesátce „Ironside“ Alexanderovi Poppeckovi.

MMA liga mistrů Tipsport Gamechanger o prize money 1 milion EURO se žene do čtvrtfinále, jehož vítězové si odnesou neuvěřitelných 80 000 EURO. O postup do semifinále se za Německo pobije hvězdný Christian „The Kelt“ Jungwirth se srbským Prometheem Bojanem Veličkovićem a německý double champ Marcel Grabinski s hrdým řeckým šampionem Andreasem Michailidisem.

Oktagon 44

V rezervním fightu dojde ke střetu britské legendy Johna Hathawaye se šampionem z Polska Lukaszem Siwiecem. V OKTAGONu se poprvé představí bývalý dvojnásobný šampion KSW Antun Račić proti brazilskému mistrovi submisí Josivaldovi Costovi. Vítěz půjde s Jonasem Magardem o titul.

Dále uvidíte brazilského kata Rafaela Xaviera s Mateuszem Strzelczykem, který posledně předvedl spektakulární KO, jednička lehké váhy Ronalda Paradeisera v možná nejtěžším zápase kariéry se světovou hvězdou Andrewem Fisherem a také „Gameovera“ Zdeňka Polívku či souboj 20letých nabitých pušek – finalisty OKTAGON Challenge Hassana Shaabana se šampionem TFN Denisem Gondžalou.

 

Pavol Langer vs Alexander Poppeck