Oktagon 41: Kompletní startovka!

Oktagon 41Již tuto sobotu se organizace Oktagon představí v Liberci. V kleci uvidíme Karlosé Vémolu nebo v hlavním duelu souboj o titul Jonas Magard vs Gustavo Lopez!

15.4.2022 – Home Credit Aréna, Liberec, ČR
Oktagon 41
Start v 18:00
Přímý přenos na OktagonTV!

15.4. dojde k historicky prvnímu a velmi nabitému turnaji na severu Čech v Liberci v Home Credit Areně, kde svůj trůn bude hájit „Král severu“ Jan Malach. Fanoušci také zažijí očekávanou titulovou bitvu Jonas Magard vs Gustavo Lopez a velký návrat českého Terminátora Karlose Vémoly a Ondřeje Rašky.

Turnaj velkých návratů. I tak by se dal nazvat liberecký Oktagon 41. Fanoušci, kteří na tento turnaj na čekali roky, budou svědky bitvy šampiona bantamové váhy dánského „Žraloka“ a mistra trashtalku Magarda proti prozatímnímu šampionovi Lopezovi.

Jonas Magard vs Gustavo Lopez

Právě v Liberci se do klece vrací jedna největších MMA hvězd a legenda „Terminátor“ Vémola. Tomu se postaví nebezpečný Matavao, který má poslední 4 výhry na KO a v rukou opravdové granáty.

Jan Malach se na domácí půdě chystá ukázat, proč se mu tady přezdívá „Král severu“. Dobýt jeho území přichází nečitelný Íránec Hosseinpour. Na sever Čech také míří oblíbený mistr knockoutů v 1. kole a vítěz OKTAGONu Underground „DeeDee“ Škvor, kontroverzní striker „Baba Jaga“ Mikulášek, champ 3 organizací Dan Vinni nebo polská těžká váha Palasz, který všech svých 8 výher ukončil před limitem.

A kromě knockoutera Fošuma se po 2 letech konečně vrací i bojovník a veterinář v jedné osobě „Andrés“ Raška, na kterého si brousí zuby urputný německý talent Cordero.

Oktagon 41