Oktagon 38: Keita vs Paleš!

Losene Keita vs Milan PalešOrganizace Oktagon na konci roku v pražské O2 aréně nabídne také velmi zajímavý duel v postoji: Ve váze do 71 kilogramů změří síly Losene Keita a Milan Paleš!

30.12.2022 – O2 Aréna, Praha, ČR
Oktagon 38
Start 18:00
Vstupenky na O2 ARENA
Stream: PPV na OktagonTV

Pražská O2 arena se 30. prosince stane svatyní, kde se uskuteční vrcholný turnaj této sezóny – OKTAGON 38. V O2 areně dojde k titulové odvetě v bantamové váze Jonas Magard vs Filip Macek. Budeme svědky další dominance sebevědomého dánského žraloka nebo český bijec využije 3. titulovou šanci a porazí nejen Magarda, ale i psychický tlak nejdůležitějšího zápasu své kariéry?

Kat slovenských hvězd má před sebou čtvrtého slovenského velikána v pořadí. Poté, co Losene Keita dominoval nad Ryšavým, Paradeiserem i legendárním Buchingerem a projel lehkou divizí jako nůž máslem, se vydává na cizí půdu, aby v kleci smetl také v současnosti největšího slovenského stand up šampiona „Minčiho“ Milana Paleše.

Šampion pyramidy Oktagon Underground: Last Man Standing Milan Paleš během jednoho večera porazil tři světové špičky v K1.
V pouhých 27 letech je nejlepší slovenský postojář Milan Paleš žijící legendou a pýchou nejen slovenské, ale celé evropské postojářské scény.

Losene Keita vs Milan Paleš

Organizace také oznámila velmi zajímavý duel a to souboj „Punisher“ Gábor Boráros a „Baba Jaga“ Václav Mikulášek. Slovenský bijec má v letošním roce na svěm kontě jeden zápas, když na galavečeru Fabriq MMA utáhl v prvním kole řeckého soupeře Roberta Oganesyana.

Na druhé straně Václav Mikulášek je tento rok hodně aktivní a toto bude jeho již pátý letošní duel. V dubnu prohrál s Tomášem Melišem, v květnu porazil Michala Kotalíka, v říjnu prohrál s Hojatem Khajevandem a naposledy na začátku prosince knockoutoval v prvním kole Petra Bartoňka.

Gábor Boráros vs Václav Mikulášek

Představí se také další nejzářivější MMA hvězdy současnosti – KO striker Matěj Pěňáz, skvělý Matouš Kohout, oblíbený Matúš Juráček a konečně také po 9 měsících přivítáte zpátky v kleci brazilského kata s příběhem, který vás všechny chytil za srdce, Rafaela Xaviera proti bývalému šampionovi Cage Warriors Lee Chadwickovi.


Oktagon 38

30.12.2022 – O2 Aréna, Praha, ČR
Oktagon 38

PŘEDZÁPASY

Lehká váha
Martin Pipek 🇨🇿🆚🇱🇧 Hassan shaaban
Střední váha
Radovan Úškrt 🇸🇰🆚🇳🇴Ole Magnor

Pérová váha
Jaroslav Pokorný 🇨🇿🆚🇩🇪 Can Aslaner
Velterová váha
Max Handanagič 🇨🇿🆚🇸🇪 David Jacobsson
Střední váha
Matěj Peňaz 🇨🇿🆚🇧🇷 Joel Dos Santos
Pérová váha
Jakub Dohnal 🇨🇿🆚🇧🇦 Ahmed Vila

HLAVNÍ KARTA

BOX 86 kg
Gábor Boráros 🇸🇰🆚🇨🇿 Václav Mikulášek
Polotěžká váha
Jorick Montagnac 🇫🇷🆚🇨🇿 Daniel Škvor
Lehká váha
Matouš Kohout 🇨🇿🆚🇨🇿 Jan Malach
Polotěžká váha
Rafael Xavier 🇧🇷🆚🇬🇧 Lee Chadwick

Velterová váha 
Matúš Juráček 🇨🇿🆚🇫🇷 Alex Lohoré

Bantamová váha (TITUL)
Jonas Magard 🇩🇰🆚🇨🇿 Filip Macek 2

Jonas Magard vs Filip Macek 2