Oktagon 36 již zítra ve Frankfurtu!

Christian Eckerlin vs Denilson Neves de Oliveira 2Organizace Oktagon se již podruhé podívá do německého Frankfurtu a nabídne očekávanou odveta Eckerlina s Oliveirou a Petráškovu bitvu proti domácí hvězdě Pützovi!

Při prvním turnaji v Německu vyprodala organizace Oktagon celou Festhalle a stal se nejúspěšnější MMA akcí v historii Německa. Nyní se opět posune o další level! Kromě Eckerlina, Petráška a Pütze se připravte na epické bitvy Veličković vs Apollo, Krištofič vs Polívka, Jungwirth vs Kertész. Kimball vs Moeil a další slavné fightery jako Mikulášek, Bartl, Poppeck či britská MMA legenda Hathaway.

Petrášek jde do nejtěžšího souboje kariéry proti nejlepšímu německému zápasníkovi všech dob a vítězi bitvy o Německo Stephanu Pützovi.

Největší německá MMA superstar Christian Eckerlin vletí ve Frankfurtu do odvety proti brazilské mašině Oliveirovi. Souboj bude o to peprnější, že jejich první souboj, který Eckerlin vyhrál, byl poté anulován kvůli spornému kopu do slabin, po němž se Eckerlin skácel k zemi a De Oliveira ho mohl ukončit.

Miloš Petrášek vs Stephan Pütz

Zápas světové úrovně slibuje bitva dvou bývalých titulových vyzyvatelů – elitního Veličkoviće proti „Apollovi“ Silvovi. Do boje se po 8 měsících vrací „Pirát“ Krištofič, s nímž si to již musí rozdat „Gameover“ Polívka o lepší pozici v žebříčku střední váhy.

A dojde ještě k jedné odvetě – dvou miláčků publika. Nesmrtelný „The Kelt“ Jungwirth s 3 KO vítězstvími po sobě chce před domácím publikem oplatit těsnou porážku chladnokrevnému Kertészovi.

Další zápasník, kterého milují davy, je „Grizzly“ Kimball, který chce „rozpárat“ šampiona těžké váhy 3 různých organizací Moeila. Těšit se můžete i na „Babu Jagu“ Mikuláška, Bartla, Bahníka nebo dvojku polotěžké váhy v Německu Poppecka.

Dočkáme se také velkého návratu britské MMA modly Hathawaye se 7 vítězstvími z 9 zápasů v UFC, který je skutečným bojovníkem nejen v kleci, ale i v životě s nelehkou chorobou. Celý galavečer můžete živě sledovat na OKTAGON.TV


Oktagon 36

15.10.2022 – Frankfurt, Německo
Oktagon 36

PŘEDZÁPASY

Velterová váha
Jakub Bahník 🇨🇿🆚🇩🇪 Jamie Cordero
Slámová váha
Katharina Dalisda 🇩🇪🆚🇺🇸 Mallory Martin
Lehká váha
Marek Bartl 🇨🇿🆚🇮🇷 Ebrahim Hosseinpour
Střední váha
Václav Mikulášek 🇨🇿🆚🇮🇷 Hojat Khajevand
Dohodnutá váha 99 Kg
Alexander Poppeck 🇩🇪🆚🇸🇪 Nermin Hajdarpašič
Velterová váha
John Hathaway 🇬🇧🆚🇧🇷 André Dedé

HLAVNÍ KARTA

Velterová váha
Christian Jungwirth 🇩🇪🆚🇭🇺 Maté Kertész
Střední váha
Samuel Krištofič 🇸🇰🆚🇨🇿 Zdeněk Polívka
Velterová váha
Bojan Veličkovič 🇷🇸🆚🇧🇷 Leandro Silva
Polotěžká váha
Stephan Pütz 🇩🇪🆚🇨🇿 Miloš Petrášek
Těžká váha
Hatef Moeil 🇩🇪🆚🇺🇸 Jeremy Kimball

Dohodnutá váha 82 Kg
Christian Eckerlin 🇩🇪🆚🇧🇷 Denilson Neves de Oliveira 2