Odveta Taylor vs Serrano je odložena!

Katie Taylor vs Amanda Serrano 2V irském Dublinu se měla 20. května konat očekávaná odveta o 4 světové tituly v lehké váze Katie Taylor vs Amanda Serrano. Portorická boxerka se zranila a duel musel být odložen!

Šestatřicetiletá irská šampiónka Katie Taylor (22-0-0, 6 KO) a čtyřiatřicetileté šampiónka z Portorika Amanda Serrano (44-2-1, 30 KO) se poprvé střetli loni v dubnu na galavečeru v New Yorku. Zápas byl velmi vyrovnaný a Taylor v těsné bitvě obhájila pásy 2:1 na body 97:93, 96:93 a 94:96.

Taylor si od té doby připsala jednu obhajobu, když v říjnu jasně vybodovala argentinskou boxerku Karen Elizabeth Carabajal. Na druhé straně Serrano stihla dva duely, nejprve v září vybodovala Sarah Mahfoud a obhájila tituly v pérové váze a naposledy uplynulou sobotu sjednotila všechny pásy v divizi, když jasně přeboxovala mexickou boxerku Eriku Cruz.

Katie Taylor vs Amanda Serrano

V irském Dublinu se měla 20. května konat očekávaná odveta o všechny čtyři světové tituly v lehké váze, ale portorická boxerka utrpěla během příprav blíže nespecifikované zranění a musel přípravu přerušit. Pořadatelská stáj Matchroom Boxing oznámila, že bude termín zápasu posunut. Jaké bude nové datum se dozvíme v následujících týdnech.

Katie Taylor vs Karen Carabajal