Odveta Taylor vs Catterall 2 až v květnu!

Josh Taylor vs Jack Catterall 2Britští boxeři Josh Taylor a Jack Catterall se nakonec střetnou v očekávané odvetě až na květnovém galavečeru v Leedsu!

25.5. 2024 – First Direct Arena, Leeds, VB
Super lehká váha
Josh Taylor 🇬🇧🆚🇬🇧 Jack Catterall 2
Přímý přenos na DAZN!

Britská jednička a světová desítka „The Tartan Tornado“ Josh TAYLOR (19-1-0, 13 KO) a britská dvojka a světová dvacítka „El Gato“ Jack CATTERALL (28-1-0, 13 KO) se utkají ve dvanáctikolové netitulové odvetě na galavečeru v Leedsu!

Josh Taylor vs Jack Catterall 2

Třiatřicetiletý bývalý král super lehké váhy Josh Taylor a třicetiletý krajan Jack Catterall se střetli v únoru 2022 na galavečeru ve skotském Glasgowu. Tehdy Taylor vyhrál vyrovnanou bitvu těsně na body 114:111, 113:112 a 112:113 a obhájil světové tituly WBA, WBC, WBO a IBF.

Catterall a spousta fanoušků byla s výsledkem nespokojená a volalo se po odvetě. Ta nyní konečně přichází a 25. května v Leedsu se oba střetnou v netitulové bitvě. Během staredownu to však mezi oběma boxery opět vřelo a můžeme se tak opět těšit na vypjatý zápas, který budou doprovázet vyostřené situace. Původně se měl duel konat už na konci dubna, ale Taylor se v přípravě zranil a termín byl odsunut až na květen.