Odveta Lara vs Wood v květnu!

Leigh Wood vs Mauricio Lara 2Mexický šampión organizace WBA Mauricio Lara a bývalý šampión Leigh Wood se na konci května utkají v plánované odvetě. Obhájí Lara pás WBA nebo si ho Wood vezme zpět?

27.5.2023 – Manchester Arena, Manchester, VB
Pérová váha
Mauricio Lara 🇲🇽🆚🇬🇧 Leigh Wood 2
Přímý přenos na DAZN!

Mexická jednička a světová dvojka „Bronco“ Mauricio LARA (26-2-1, 19 KO) a britská dvojka a světová sedmička „Leigh-thal“ Leight WOOD (26-3-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetě o standardní světový titul organizace WBA!

Leigh Wood vs Mauricio Lara 2

Čtyřiatřicetiletý britský boxer Leigh Wood získal standardní světový titul WBA v červenci 2021, když ve dvanáctém kole ukončil tehdejšího šampióna z Číny Can Xua. Pás následně obhájil loni v březnu, když v ostře sledovaném duelu ukončil rovněž v posledním kole irského boxera Michaela Conlana, kterého doslova vystřelil z ringu.

Letos v únoru se mu do cesty postavil při druhé obhajobě o deset let mladší mexický boxer Mauricio Lara, který vyskočil v žebříčku především díky remíze a následnému vítězství nad Joshem Warringtonem.

Duel začal lépe mexický boxer a Lara už měl na obličeji ve druhém kole tržné rány. Nicméně Wood ve třetím kole sešlápl plyn a začal v zápase dominovat a vypadalo to, že jej má plně pod kontrolou. Jenže v sedmém kole přišla tvrdá levá na bradu a Wood byl v počítání. Ringový Michael Alexander chtěl ještě pustit duel dál, ale tým Wooda vhodil do ringu ručník.

Mauricio Lara se tak stal novým standardním šampiónem WBA a nyní se dočkáme také podle plánu odvety. Ta se bude konat v Manchesteru v sobotu 27. května. Dokáže Lara pás obhájit nebo si jej vyzve na domácí půdě Wood zpět?

Mauricio Lara


TikTok proboxing>


Mallpay Proboxing