Očekávaný duel Pedraza vs Commey skončil remízou!

Jose Pedraza vs Richard CommeySouboj dvou bývalých světových šampiónů skončil remízou. Jose Pedraza a Richard Commey se pravděpodobně utkají v odvetě! Video ze zápasu v článku!

27.8.2022 – Hard Rock Hotel & Casino, Tulsa, USA
Super lehká váha
Jose Pedraza 🇵🇷🆚🇬🇭 Richard Commey
Henry Gueary 97:93

Gary Ritter 95:95
David Sutherland 94:96

Třiatřicetiletý „Sniper“ Jose Pedraza (29-4-1, 14 KO) držel v minulosti světové tituly v super pérové a lehké váze a na druhé straně pětatřicetiletý „RC“ Richard Commey (30-4-1, 27 KO) držel světový titul v lehké váze. Nyní se oba utkali v super lehké váze.

Očekávala si tvrdá a vyrovnaní bitva a to se také stalo. Celý zápas byl v poměrně vysokém tempu a duel začal lépe Commey, který v první polovině zápasu dominoval. V polovině zápase se karty obrátili a přesnými kombinacemi a agresivitou převzal otěže pro změnu Pedraza.

Jose Pedraza vs Richard Commey

Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, ve kterém trio amerických rozhodčích neměli rozhodně jednoduchou práci. Bodovat takto vyrovnaný duel je vždy velmi těžké. Nakonec každý ze soudců viděl zápas jinak. Henry Gueary dal vítězství Pedrazovi 97:93, David Sutherland viděl vyhrát Commeye 96:94 a Gary Ritter nabodoval zápas remízově.

Statistiky duelu ukázaly, že Richard Commey byl v průběhu souboje aktivnější, ale Jose Pedraza byl pro změnu efektivnější. Podle neoficiálních informací je možné, že se na konci roku nebo na začátku toho příštího dočkáme odvety.