Ngannou: Pošlu Furyho k zemi!

Francis Ngannou a Mike TysonKamerunský „Predator“ Francis Ngannou slibuje, že úřadujícího světového šampióna těžké váhy dokáže poslat k zemi!

„Poslední tři roky jsem Furyho bedlivě studoval a analyzoval a dokonce jsem se osobně zúčastnil některých jeho zápasů. Cítím se více než připravený a nadšený pro náš boj. Uvidíte, že ho seznámím s podlahou ringu. Fury je dobrý v comebaccích, umí se zvednout, bojovat a vyhrát, takže uvidíme, co se stane, ale pošlu ho k zemi“. Říká sebevědomě Ngannou“

„Nejvíce se mi zlepšily nohy, v tomto ohledu jsem prošel skutečnou proměnou. Vím, že to nebude snadné, ale také vím, že každý na světě je porazitelný a je věřím, že to můžu dokázat“. Dodává bývalý šampión královské divize UFC.

Čtyřiatřicetiletý neporažený úřadující šampión těžké váhy organizace WBC „The Gypsy King“ Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) se 28. října střetne v očekávaném duelu s bývalým šampiónem UFC a nyní zápasníkem organizace PFL „Predatorem“ Francisem Ngannou, pro kterého to bude debut v profesionálním boxu. Duel je vypsán na 10 kol a samozřejmě se nebudu boxovat o světový titul, protože Ngannou nefiguruje v žebříčku organizace.

Tyson Fury vs Francis Ngannou