Nenávist, urážky a strkanice na veřejném vážení RFA 11!

RFA 11Součástí turnaje RFA 11 bude i souboj Matěje Valouška s Maďarem Gergelyem Csibim, kteří se netají tím, že se navzájem nemají v lásce. Potvrdili to i na staredownu na veřejném vážení, na kterém nechybělo mnoho a mohli jsme být svědky ještě jedné bitvy před jejich zápasem!

DNES – Bratislava, SK
RFA 11
Vstupenky v síti Predpredaj
Vstupenky v síti Ticketportal
Přímý přenos na RealSportTV!

Klaun, co si bere do úst moji mámu
Konflikt mezi Valouškem a Csibim začal, když se maďarský bojovník ve snaze rozpoutat trashtalk obul do rodiny svého soupeře. Českého reprezentanta to nenechalo chladným a s Csibim si vyměnil několik ostrých odkazů. Na jeho adresu nenašel ani jedno příjemné slovo: „Je to pro mě šašek, žádný sportovec. Už jen proto, že si bere do úst moji mámu. Není to sportovec, ale klaun,“ prohlásil o maďarském bojovníkovi.

Bez ohledu na to, jak se zápas bude vyvíjet, Valoušek je podle jeho slov připraven na všechno. „V hlavě mám několik scénářů. Uvidíme, co se stane. Já jsem připraven na všechno a půjdu to tam vyřešit,“ řekl Valoušek. Tento slib chtěl dodržet ještě před samotným galavečerem na veřejném vážení, na kterém se schylovalo k bitvě.

Proč nejdou pod MMA pravidly?
I když jsou oba aktéři především MMA bojovníci, jejich zápas se uskuteční pod postojářskými pravidly Real Fight. „Důvod je jednoduchý, pan Csibi si to i s váhou vybral, protože nechce mít další prohru v MMA,“ řekl Valoušek, který je výrazným papírovým favoritem. Jak ale jejich vzájemný souboj dopadne v kleci uvidíme již dnes večer na RFA 11 v Bratislavě.