Muradov vs Barberena již tuto sobotu!

Makhmud Muradov vs Bryan BarberenaMakhmud Muradov se vrací již tuto sobotu na galavečeru UFC v Londýně a do cesty se mu postaví Američan Bryan Barberena! Přímý přenos na Premier Sport!

22.7.2023 –  Londýn, VB
UFC on ESPN 49
Střední váha
Makhmud Muradov 🇺🇿🆚🇺🇸 Bryan Barberena
Přímý přenos na Premier Sport!

Třiatřicetiletý Uzbek „Mach“ Makhmud Muradov v UFC debutoval v září 2019 kdy ovládl tříkolovou bitvu na body s italským tvrďákem Alessiem Di Chiricem. Následně na konci roku 2019 ukončil ve třetím kole amerického veterána Trevora Smitha.

V roce 2020 si dal Muradov od zápasení pauzu a vrátil se až v lednu 2021 do těžkého zápasu s americkým ranařem Andrewem Sanchezem. Očekávaná bitva skončila ve třetím kole, kdy Muradob svého soupeře parádní trefou roztančil a následně také ukončil.

Ovšem 28. srpna téhož roku v Las Vegas přišla první porážka. Muradov překvapivě nestačil na amerického bijce Geralda Meerschaerta. Američan ve druhém kole dokázal Macha několikrát tvrdě zasáhnout a následně jej také dostat na zem, kde si ho skvěle chytil, přetočil si ho do kravaty a utáhl.

Makhmud Muradov

Muradov stál naposledy v kleci loni v říjnu a byla z toho druhá porážka, tentokrát jej vybodoval Brazilec Caio Borralho. Brazilec dostal Muradova už v prvním kole dostal na zem. V druhém kole byl duel vyrovnanější a na zemi si několikrát prohodili pozice a vypadalo to, že má Muradov šanci. Ve třetím kole však dominoval opět Caio a především na zemi jasně vládnul. Zápas nakonec došel až do bodového rozuzlení, kde všichni rozhodčí viděli jako jednoznačného vítěze brazilského válečníka.

Makhmud Muradov

V sobotu čeká Muradova již šestý zápas v UFC a do cesty se mu postaví americký válečník Bryan Barberena. Ten má na svém kontě celkem 17 zápasu v UFC a stejně jako Muradov poslední dva duely prohrál. Loni ho ve druhém kole ukončil Brazilec Rafael dos Anjos a naposledy letos v březnu už v prvním kole Gunnar Nelson z Islandu.