Muradov se vrací do Oktagonu!

Makhmud MuradovUzbecký zápasník žijící v Česku Makhmud Muradov se po vyhazovu z UFC vrací do tuzemské organizace Oktagon!

Čtyřiatřicetiletý uzbecký válečník Makhmud Muradov působil roky v tehdejší největší a dnes již zaniklé organizaci XFN, kde odzápasil devět duelů a pouze jeden prohrál s Davidem Ramiresem. Následně přešel do Oktagonu, kde stihl pouze 2 zápasy, když v roce 2019 ukončil před limitem Alberta Emiliana Pereiru a Wendella de Oliveiru Marquese.

Následně přišla pozvánka do UFC, kde Muradov strávil pět let a připsal si 4 výhry. 2 prohry a jeho poslední zápas letos v únoru skončil bez výsledku poté, co jej soupeř Aliaskhab Khizriev píchl prsty do oka a zápas musel být ukončen už v prvním kole. V květnu však přišel šok, když UFC z ničeho nic s Muradovem ukončila smlouvu.

Spekulovalo se, kam Muradov půjde, protože byl o něj zájem jak z malé organizace RFA, ale také z největší Evropské organizace z Polska KSW. Na dnešním turnaji Oktagon 58 v pražském Edenu společně s promotérem Ondřejem Novotným oznámil návrat do tuzemské organizace a možná se ukáže již na turnaji Oktagon 59 v Bratislavě, který se bude konat 20. července.

Makhmud Muradov