Morrell brutálně sestřelil Yerbossynula!

David Morrell vs Aidos YerbossynulyÚřadující šampión super střední váhy David Morrell v posledním dvanáctém kole brutálně sestřelil kazašského vyzývatele a obhájil titul. Poté mu musel ještě pomáhat do rohu! Video v článku!

5.11.2022 – Armory, Minneapolis, USA
Střední váha
David Morrell 🇨🇺🆚🇰🇿 Aidos Yerbossynuly
12. kolo KO

Čtyřiadvacetiletý neporažený Kubánec David Morrell (8-0-0, 7 KO) získal již loni v červnu světový titul organice WBA, když v prvním kole knockoutoval mexického bijce Maria Abele Cazarese. Pás následně obhájil na konci roku rychlou výhrou nad Američanem Alantezem Foxem a naposledy letos v červnu, když ve čtvrtém kole ukončil dalšího Američana Kalvina Hendersona.

David Morrell vs Aidos Yerbossynuly

Včera se tak postavil k třetí obhajobě a do cesty se mu postavil do včerejšího dne neporažený kazašský boxer Aidos Yerbossynuly (16-1-0, 11 KO). V zápase Morrell  jasně dominoval a prakticky svého soupeře do ničeho nepustil. Yerbossynuly jen těžko hledal recept na dravého a rychlého Kubánce.

David Morrell vs Aidos Yerbossynuly

Když už to vypadalo, že zápas dojde do bodového rozuzlení, Morrell poslal v posledním kole Kazacha do počítání. Ten ještě dokázal pokračovat, jenže během pár sekund přišel tvrdý pravý zvedák a Yerbossynuly šel k zemi podruhé a naposledy. Po tvrdém knockoutu mu musel Morrell ještě pomáhat dojít do svého rohu, kam by sám nedošel.