Mnichovský Oktagon 39 již tuto sobotu!

Oktagon 39Největší MMA turnaj v historii Mnichova! Šampion Keita, nesmrtelný Jungwirth, Lengál, Paradeiser a návrat Xaviera!

11.2.2023 – Audi Dome, Mnichov, Německo
Oktagon 39
Start 18:00
Vstupenky na TicketMasterDE
Přímý přenos na OktagonTV

OKTAGON po dvou vyprodaných turnajích ve Frankfurtu přijíždí do Mnichova, který zažije jednu z nejlepších sportovních show v Evropě v čele s neporaženým Keitou, Jungwirthem, Xavierem, legendárním Zawadou, Moeilem, Stolzem, Paradeiserem, Lengálem a domácí hvězdou přímo z Mnichova Poppeckem.

Do klece se vrací šampion lehké váhy Keita a poprvé se představí v pérové váze proti nezastavitelnému Barkovi (8-1), který je šampionem Švédska v thajském boxu a šampionem WBC a v roce 2022 stihl 7 MMA zápasů.

Srdce tisíců fanoušků se rozbuší během bitvy miláčka davů nesmrtelného „The Kelt“ Jungwirtha s Brazilcem De Oliveirou, který chtěl 2x zlomit Eckerlina. Arénu dostane do varu zápas aktuální #2 polotěžké váhy v Německu, současného šampiona jedné z německých organizací a rodilého Mnichovana „Ironside“ Poppecka proti legendě a nejzkušenějšímu německému bojovníkovi Zawadovi.

Oktagon 39

Představí se i jeden z nejznámějších slovenských zápasníků Paradeiser či nekompromisní tank Langer, kterému se postaví brazilský kat „Kratos“ Xavier. Světová #79 v těžké váze Moeil je krok od bitvy o krále těžké váhy OKTAGONu. První porážku po 5 letech mu chce „darovat“ brazilský ničitel Carvalho, který jako jediný brutálně knockoutoval slavného Ragozina.

Návrat do OKTAGONu také zažije elitní Niklas Stolze, jenž poslední 2 roky zápasil v UFC. Tomu se postaví tvrdý Lewis, který minule uškrtil šampiona německé OKTAGON Výzvy Topuze. A do klece zamíří také Bartl nebo šampion České republiky v boxu a evropský a mezinárodní šampion v postoji Lengál.

Vladimír Lengál vs Michael Deiga Scheck