Mike Perez se přesouvá do Bridgerweight!

Mike PerezKubánský boxer se 4. listopadu představí na galavečeru v Miami ve váze Bridgerweight. Jeho soupeřem bude Srb Andrej Pešič!

Osmatřicetiletý Kubánec „The Rebel“ Mike Perez (29-3-1, 20 KO) boxoval až do roku 2015 v těžké váze, než ho v prvním kole ukončil tehdejší šampión Alexender Povetkin už v prvním kole. Perez se následně zavřel na dva roky do tělocvičny a v roce 2017 se vrátil o 20 kilo lehčí v křížové váze. Ještě tentýž tok vyzval mistra světa z Lotyšska Mairise Bridedise, ale prohrál jasně na body.

Loni v březnu si vyšlápl na českou jedničku Vasila Ducára, kterého přejel rozdílem třídy a vyprovodil v deseti kolech. Letos odboxoval již dva duely a oba vyhrál už v prvním kole. Nejprve porazil ve Španělsku Adnana Deronja z Bosny a naposledy v říjnu Ázerbájdžánce Rashad Karimov.

Nyní ho čeká debut ve váze Bridgerweight a jeho soupeřem bude devětadvacetiletý srbský boxer Andrej Pešič (14-2-1, 7 KO). Pešič žije dlouhé roky v Německu, kde odboxoval prakticky celou kariéru, ale jeho soupeři nebyly ani zdaleka na takové úrovni jako je Perez. Dá se tak očekávat, že Kubánec vyhraje rychle před limitem.

Mike Perez