Michael Conlan bude bojovat o světový titul IBF!

Luis Alberto Lopez vs Michael ConlanÚřadující šampión pérové váhy Luis Alberto Lopez má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví na galavečeru v Irsku bronzový olympijský medailista Michael Conlan!

27.5.2023 – Belfast, Irsko
Pérová váha
Luis Alberto Lopez 🇲🇽🆚🇮🇪 Michael Conlan
Přímý přenos na BT Sport!

Mexická trojka a světová sedmička „El Venado“ Luis Alberto LOPEZ (27-2-0, 15 KO) a irská jednička a světová sedmnáctka „Mick“ Michael CONLAN (18-1-0, 9 KO) se utkají na galavečeru v Belfastu ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace IBF!

Devětadvacetiletý mexický boxer Luis Alberto Lopez získal světový titul INBF ve svém posledním zápase loni v prosinci, když dokázal na galavečeru v Leedsu překvapivě na body porazit domácího favorita a šampióna Joshe Warringtona (31-2-1, 8 KO).

Nyní má před sebou první obhajobu a do cesty se mu postaví jednatřicetiletý bývalý prozatímní šampión organizace WBA Michael Conlan. Irský boxer v loňském roce nestačil v titulové bitvě na Leigha Wooda, který jej v posledním kole ukončil.

Následně si spravil chuť, když v srpnu jasně vybodoval kolumbijského boxera Miguela Marriagu a naposledy v prosinci nekompromisně vyprovodil už v prvním kole neškodného Francouze Karima Guerfiho. Nyní ho tak čeká druhý pokus získat světový titul, povede se mu to?

Luis Alberto Lopez vs Michael Conlan