Mayer vs Baumgardner o 4 tituly již v sobotu!

Mikaela Mayer vs Alycia BaumgardnerNa galavečeru v Londýně nás čeká již tuto sobotu střetnutí dvou světových šampiónek. Mikaela Mayer a Alycia Baumgardner se utkají o tituly WBC, WBO, IBF a IBO v super pérové váze!

10.9.2022 – O2 Arena, Londýn, VB
Super pérová váha
Mikaela Mayer 🇺🇸🆚🇺🇸 Alycia Baumgardner
Přímý přenos na Sky Sports!

Neporažená americká a světová jednička Mikaela MAYER (17-0-0, 5 KO) a americká a světová dvojka „The Bomb“ Alycia BAUMGARDNER (12-1-0, 7 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly organizací WBC, WBO, IBF a IBO!

Již tuto sobotu se můžeme těšit na čistě ženský box. Promotéři Bob Arum (Top Rank), Dmitriy Salita (Salita Promotions) a Benjamin Shalom (Boxxer) dokázali poskládat zajímavý galavečer na kterém uvidíme celkem deset ženských duelů, které vyvrcholí dvěma titulovými souboji.

O tituly WBC, WBO, IBF a IBO si to rozdají v super pérové váze Mikaela Mayer a Alycia Baumgardner. Ve střední váze budou bojovat o pásy WBA, WBO, WBC a IBF Claressa Shields a Savannah Marshall. Nyní se podíváme na první duel v super pérové váze.

Mikaela Mayer

Dvaatřicetiletá neporažená úřadující šampiónka Mikaela Mayer (17-0-0, 5 KO) získala světový titul organizace WBO v říjnu 2020, když jasně vybodovala do té doby neporaženou polskou boxerku Ewu Brodnickou. Následně loni v červnu titul obhájila s Ericou Farias z Argentiny, kterou také jasně vybodovala.

V listopadu loňského roku se utkala ve sjednocující bitvě s dlouholetou šampiónkou organizace IBF Maivou Hamadouche z Francie. Mikaela Mayer v duelu opět vyhrála na body, když francouzskou šampiónku jasně přejela skoro v každém kole. Letos v dubnu pásy obhájila, když s naprostým přehledem vybodovala krajanku Jennifer Han.

Alycia Baumgardner

Nyní ji čeká sjednocující duel proti osmadvacetileté šampiónce organizací WBC a IBO Alycii Baumgardner (12-1-0, 7 KO). Baumgardner získala oba světové tituly loni v listopadu, když v ostře sledovaném duelu ve čtvrtém kole ukončila neporaženou britskou šampiónku Terri Harper.

Pásy úspěšně obhájila letos v dubnu na galavečeru v Manchesteru, kde s jasně vybodovala Edith Soledad
Matthysse z Argentiny a připsala si šestou výhru v řadě a dvanáctou v profesionální kariéře.

Mikaela Mayer vs Alycia Baumgardner