Martínek se na libereckém KSW nepředstaví!

Michal MartínekBývalý šampión organizace Oktagon a nyní přední válečník polské organizace KSW Michal „Blackbeard“ Martínek na galavečeru KSW v Liberci nebude. Nedovolí mu to zdravotní stav!

Největší polská MMA organizace KSW se poprvé představí na české půdě. 25. února otevře své brány v liberecké Home Credit aréně s galavečerem KSW 79. V kleci se měla představit přední česká hvězda Michal Martínek. Jenže bývalý šampión Oktagonu ze zdravotních důvodů zápasit bohužel nemůže.

KSW 79

„Bohužel mám smutnou zprávu ohledně svého zdravotního stavu. Dnes na kontrole po operaci u Dr. Kebrleho, jsem se dozvěděl, že rekonvalescence po operaci se protáhne na měsíce a nebudu schopen nastoupit v únoru na KSW. Spíše to vypadá na začátek léta“. Napsal Martínek na sociální sítě.

A pokračuje „Čeká mě dlouhá rekonvalescence a odpočinek. Bohužel mi rupla šlacha, co drží obě bicepsové hlavy a kdybych to nenechal sešit a zakotvit na kost, tak bych měl ruku slabší o 40% a to se mi nelíbí“.

„Takže se omlouvám všem fanouškům za mojí neúčast, ale bohužel okolnosti vedou tímto směrem. Vrátím se silnější a všem díky za podporu“. Zakončil oznámení Martínek.

Martínek naposledy zápasil v polské organizaci loni v říjnu na galavečeru KSW 75, kde vyzval polského veterána Daniela Omielanczuka. Ačkoliv byl Martínek v zápase lepším mužem v kleci, tak rozhodčí rozhodli sporně v jeho neprospěch.

Michal Martínek