Makhmudov zničil neškodného Wallische!

Arslanbek Makhmudov vs Michael WallischRychlý a ne moc pohledný zápas nabídl duel těžkých vah Arslanbek Makhmudov vs Michael Wallisch. Ruský bijec poslal Wallische 3x do počítání a Němec nenastoupil do druhého kola! Video ze zápasu v článku!

16.12.2022 – Centre Gervais Auto, Quebec, Kanada
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇩🇪 Michael Wallisch
1. kolo RTD

Třiatřicetiletý ruský knockouter žijící v Kanadě „Lion“ Arslanbek Makhmudov (16-0-0, 15 KO) letos sešlápl plynový pedál a 16.prosince se postaví k další obhajobě stříbrného pásu WBC a také titulům severní Ameriky NABA a NABF.

Makhmudov si v letošním roce připsal na své konto dvě důležité výhry. Nejprve na konci února knockoutoval v šestém kole Poláka Mariusze Wacha a následně v polovině září vybodoval rodáka z Kamerunu, veterána Carlose Takama.

V noci se tak postavil ke svému třetímu letošnímu duelu a do cesty se mu postavil německý boxer Michael Wallisch (23-6-0, 16 KO). A zápas to byl naprosto jednostranný. Rus nejprve poslal neškodného Němce dvakrát do počítání a poté Rusovi ringový Albert Padulo strhl bod za opakované údery do zátylku.

Arslanbek Makhmudov

Po krátké pauze Mahkmudov poslal opět německého boxera do počítání a byl konec prvního kola, ve kterém Wallisch neudělal vůbec nic a podle svého projevu ani moc nechtěl. Do druhého kola nakonec ani nenastoupil a Rus žijící v Kanadě obhájil tituly NABA a NABF.