Makhmudov vs Rovcanin příští sobotu!

Arslanbek Makhmudov vs Miljan RovcaninRus Arslanbek Makhmudov se vrací po loňské porážce s Agitem Kabayelem a na galavečeru v Kanadě vyzve příští sobotu srbského boxera Miljana Rovcanina!

25.5.2024 – Centre Gervais Auto, Kanada
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov 🇷🇺🆚🇷🇸 Miljan Rovcanin
Přímý přenos na ESPN+

Ruská jednička a světová třiadvacítka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (18-1-0, 17 KO) a srbská pětka a světová #260 Miljan ROVCANIN se utkají v desetikolové netitulové bitvě na kanadském galavečeru v Quebecu!

Čtyřiatřicetiletý ruský boxer žijící dlouhodobě v Kanadě Arslanbek Makhmudov nastupoval v prosinci do zápasu s Agitem Kabayelem jako obrovský favorit. Jenže zápas vypadal úplně jinak než se předpokládalo a Rus měl velké problémy. Kabayel dominoval v pohybu, několikrát skvěle Makhmudova nachytal a především mu dělal problémy s údery na spodek.

Vše následně vyvrcholilo ve čtvrtém kole, kdy dostal ruského obra třikrát k zemi a Kabayel získal Interkontinentální titul WBA a také pás Severní Ameriky NABF. Naopak Makhmudov okusil mezi profesionály poprvé hořkost porážky. Příští týden se vrací a jeho soupeřem bude třicetiletý srbský boxer Miljan Rovcanin.

Rodák z Bělehradu vybojoval v roce 2017 srbský národní titul a o rok později nestačil v duelu o Evropský titul EBU na Agita Kabayela, který jej tehdy ukončil už ve třetím kole. Od té doby si připisoval jen povinné výhry, než jej před dvěma lety ukončil ve druhém kole Američan Jared Anderson. Makhmudov je tak velkým favoritem a Rovcanin by měl být pouze soupeř na rozboxovaní a načerpání sebevědomí.

Arslanbek Makhmudov vs Miljan Rovcanin


AVES Ostraha