Liam Paro vs Brock Jarvis o titul WBO na DAZN!

Liam Paro vs Brock JarvisEddie Hearn a Matchroom Boxing bude pořádat první galavečer v Austrálii. O hlavní duel večera se postarají neporažené domácí hvězdy Liam Paro a Brock Jarvis! Přímý přenos na DAZN!

15.10.2022 – South Bank Piazza, Brisbane, Austrálie
Super lehká váha
Liam Paro 🇦🇺🆚🇦🇺 Brock Jarvis
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená australská jednička super lehké váhy Liam PARO (22-0-0, 13 KO) a neporažená australská čtyřka lehké váhy Brock JARVIS (20-0-0, 18 KO) se utkají v desetikolové bitvě o Globální titul organizace WBO!

Šestadvacetiletý Liam Paro získal pás WBO Global (varianta mezinárodního titulu) již v únoru 2019, když v deseti kolech přeboxoval italského boxera Massimiliana Ballisa. O čtyři měsíce později přidal také Mezinárodní titul IBF, když porazil na body  Fatiha Kelese z Turecka a uštědřil mu první profesionální porážku.

Liam Paro

V loňském roce vyhrál všechny tři duely a nyní ho čeká neporažený čtyřiadvacetiletý krajan Brock Jarvis. Jarvis v minulosti vlastnil oceánské a pacifické pásy v bantamové a pérové váze. Ve svém posledním duelu loni v říjnu získal Interkontinentální titul organizace IBF v lehké váze, když v pátém kole ukončil mexického boxera Alejandra Friase Rodrigueze.

Brock Jarvis

O Interkontinentální titul IBF v těžké váze se na australském galavečeru utkají domácí Demsey McKean (21-0-0, 13 KO) a Němec Patrick Korte (18-1-1, 15 KO). V super střední váze změří síly o Oceánský pás WBA Abdoulaye Mayweather (7-0-0, 5 KO) a Cesar Mateo Tapia (14-0-0, 9 KO). Zatím posledním oznámeným duelem je ženský souboj v pérové váze Skye Nicolson (4-0-0, 0 KO) vs Krystina Jacobs (6-3-0, 0 KO) o pás Commonwealth.

Liam Paro vs Brock Jarvis