Levej hák speciál 7: Polakovič končí kariéru!

Proboxing Levej hák - Pavel PolakovičPodcast Levej hák je tu se svým sedmým speciálem. V křesle vedle moderátorů seděl tentokrát skvělý český boxer Pavel Polakovič, který musel ukončit profesionální kariéru! Video v článku!

V nejnovější epizodě moderátoři Aleš Seifert a Tonda Vavrda přivítali Pavla Polakoviče, aby společně probrali jeho rozhodnutí ukončit boxerskou kariéru. Pavel Polakovič, nejlepší český boxer v profesionálním ringu, nám poskytuje unikátní pohled do světa boxu skrze vlastní zkušenosti. Odhaluje jak nejtěžší výzvy, tak nejjasnější momenty své kariéry, včetně zápasů, komplikací a zdravotních problémů a náročných tréninků v Americe, které ho nejen formovaly a nakonec vedly k odložení rukavic a k rozhodnutí pokračovat směrem ke kariéře trenéra. V této inspirující a otevřené diskusi Pavel sdílí svůj pohled na přechod od boxera k trenérovi, s ambicí stát se v ČR nejlepším. Nastiňuje své metody tréninku, strategie a své vize pro budoucnost českého boxu, přičemž se nevyhýbá kritice současného stavu, zejména v olympijském boxu. Tato epizoda je nejen poutavým pohledem do osobního života a myšlení Pavla Polakoviče, ale i povzbuzením pro všechny, kteří sní o velkých cílech ve sportu i mimo něj.

Nepropásněte nejnovější epizodu podcastu Levej Hák a přidejte se k nám a poslouchejte na vašich oblíbených platformách jako Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify a Podbean. Nezapomeňte nás sledovat a dát follow na sociálních sítích – Twitter, Instagram a Facebook. Pro ještě více úžasného obsahu se přihlaste k odběru našeho YouTube kanálu. Máte-li jakékoli dotazy, pište nám na levejhakpodcast@gmail.com. Staňte se částí naší rostoucí komunity boxerských fanoušků a zůstaňte informovaní o nejnovějších děních v ringu. Podpořte nás a naši práci předplatným na Patreonu a buďte tak u srdce boxerské akce! Aleš Seifert