Levej hák speciál 6: Michal Ryba!

Proboxing Levej hák - Michal RybaPodcast Levej hák tu je se svým šestým speciálem. V křesle proti moderátorovi Aleši Seifertovi seděl tentokrát český boxer Michal Ryba!

Podcast LEVEJ HÁK přináší nový speciál COUNTERPUNCH, v němž vystupuje jako host Michal „Miky“ Ryba, brněnský profiboxer. V podrobném dialogu s moderátorem Alešem Seifertem, Michal sdílí svůj příběh z období, kdy byl obézním dítětem, až po svou současnou pozici boxerského šampiona.

Ve 13 letech vážil Michal 90 kg a rozhodl se pro změnu prostřednictvím thai boxu. Tento sport ho úplně pohltil a poskytl mu motivaci a odhodlání překonávat počáteční neúspěchy až se stal šampionem, což ho následně přivedlo k boxu. Michal vypráví o své minulosti ve Vězeňské službě, kde pracoval jako dozorce, a také o okamžiku rozhodnutí, věnovat se plně profesionálnímu sportu.

Michal Ryba

Mluví o tom, co všechno obnáší být profesionálním sportovcem, jak vypadá jeho běžný den, kdo by byl jeho ideální soupeř v polotěžké váze a jaké má nyní plány. Zmiňuje se o své účasti v Oktagon Underground a sdílí obdiv k svým oblíbeným bojovníkům, jako jsou Artur Beterbiev a Kevin Lerena. Michal dále prozrazuje svůj vztah ke zvířatům a svou lásku k bulteriérům. Podcast nabízí hluboký pohled do života a myšlení Mikyho Ryby. Miky Ryba bez filtru: Od obézního dítěte po pásy v boxerském ringu!


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák