Levej hák speciál 1: Daniel Táborský!

Proboxing Levej hák 5Aleš Seifert si do prvního speciálu podcastu LEVEJ HÁK pozval bývalého českého boxera Daniela Táborského!

Podcast LEVEJ HÁK přináší první díl z řady speciálů s názvem COUNTERPUNCH. V křesle proti moderátorovi Aleši Seifertovi seděl tentokrát Dan Táborský Úvodem Dan odpovídal osobnější otázky, jak to bylo s koncem jeho kariéry, co bylo příčinou a jak vše prožíval. Následně se obšírně věnoval „freak show“ Clash of the Stars a pohledu na ni.

Hlavní částí rozhovoru je pak vznik a vývoj soutěže REAL BOXING CUP, se všemi úspěchy i problémy, které se dodnes táhnou. V rozhovoru padly otázky na počty týmů, jejich zmenu, absenci Prahy či Čech v 2. ročníku RBC a možný výhled pro soutěž do budoucna.

Daniel Táborský

Závěrem se rozhovor točil kolem profesionálního boxu, Dan popsal jak on to vnímá, rozřadil profiboxery do 4 kategorií a taktéž dal vhled na to, jak vypadá matchmaking v profi. Tohle vše a mnoho dalšího v Counterpunch s Danem Táborským


Poslouchejte podcast LEVEJ HÁK na podcastových platformách Apple, Google, Spotify či Podbean, dejte follow a mrkněte na LEVEJ HÁK na Twitteru, Instagramu či facebooku nebo napište dotazy na levejhakpodcast@gmail.com

Levej hák