Lerena: Okolie porazí Rozanskiho!

Kevin LerenaBývalý světový šampión křížové váhy Kevin Lerena je přesvědčen, že titulový duel ve váze Bridgerweight ovládne Lawrence Okolie a bude novým šampiónem!

„Pro oba to bude těžký zápas. Rozanski jde dopředu jako bulldog a vždy tvrdě udeří. Vím, že udělal rychlou práci s Alenem Babičem, ale Babič vypadal překvapeně a ne moc připraveně. Nedívám se na Rozanskiho jako na nějakého výjimečného boxera. Ano, má hodně knockoutů, ale jediný pořádný boxer, kterého vyřadil, byl právě Babič, a to není šampión“. Říká Lerena

„Okolie bude v nové váze o něco silnější, protože bude mít ke své výšce větší váhu a také sílu. Možná není v boxu tak brilantní, ale má zatraceně silnou pravou ruku a myslím, že s ní Rozanskiho trefí. Tipuji výhru Okolieho a myslím, že bude v pohodě, je velký, mě skoro dva metry a má rozměry těžké váhy. V křížové váze ho lidé podceňovali, ale tam bojoval s váhou, uvidíme, jak si povede teď. Myslím, že to vyhraje stylově“. Předpovídá Lerena duel o světový titul WBC ve váze Bridgerweight, který je plánován na 24. května v Polsku.

Jednatřicetiletý Jihoafričan „The KO Kid“ Kevin Lerena (30-3-0, 14 KO) držel do roku 2020 světový titul organizace IBO v křížové váze. Následně přešel do těžké váhy, kde vyzval před dvěma lety tehdejšího šampióna Daniela Duboise, ale po slibném začátku, kdy Brita posadil třikrát na zem nakonec prohrál ve třetím kole TKO. Naposledy boxoval minulý měsíc v Rijádu, kde nestačil ve vyrovnaném zápase na Australana Justise Huniho.

Lukasz Rozanski vs Lawrence Okolie