Lengál vs Baláž o český titul!

Vladimír Lengál vs Patrik Baláž
Neporažený úřadující český šampión super velterové váhy Vladimír Lengál má před sebou první obhajobu titulu. Do cesty se mu zítra v Lucerně postaví vyzývatel Patrik Baláž!

29.12.2022 – Lucerna, Praha, ČR
Start v 19:00

Super velterová váha
Vladimír Lengál 🇨🇿🆚🇨🇿 Patrik Baláž
Vstupenky pouze v síti Ticketportal!
Přímý přenos PPV na boxinglucerna.cz

Neporažená česká dvojka super velterové váhy Vladimír LENGÁL (11-0-0, 10 KO) a česká šestka velterové váhy Patrik BALÁŽ (6-2-0, 1 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český národní titul ČUBP na galavečeru v pražské Lucerně!

Vladimír Lengál vs Patrik Baláž

Čtyřiatřicetiletý šampión Vladimír Lengál získal český titul teprve letos v červnu na galavečeru ve Znojmě, kde ve třetím kole ukončil Richarda Waltera. Všestranný zápasník má v letošním roce za sebou čtyři vítězné boxerské duely, dvě výhry v organizaci Oktagon, jednu výhru na Fabriq MMA a také skvělý zápas s Václavem Sivákem na Heroes gate, kde však prohrál na body.

Nyní ho tak čeká poslední letošní duel a do cesty se mu na obhajobu titulu v super velterové váze postaví čtyřiadvacetiletý vyzývatel Patrik Baláž. Baláž ani zdaleka nemá takové zkušenosti jako Lengál a bude rozhodně v roli outsidera. V letošním roce odboxoval dva duely a oba vyhrál s lehčími soupeři na body.

Box Lucerna 2022