Lengál se představí v Mnichově!

Vladimír Lengál vs Michael Deiga ScheckČeská MMA organizace Oktagon poprvé zavítá do německého Mnichova a v kleci se představí také všestranný válečník Vladimír Lengál, kterého čeká Brazilec Michael Deiga Scheck!

11.2.2023 – Audi Dome, Mnichov, Německo
Oktagon 39
18:00
Vstupenky na TicketMasterDE

Přímý přenos na OktagonTV

Pérová váha
Vladimír Lengál 🇨🇿🆚🇧🇷 Michael Deiga Scheck
Dvanáct zápasů v boxu, kickboxu i MMA z nichž dokázal vyhrát celkem jedenáct, přesto, že bral zápasy většinou na poslední chvíli. To vše stihl Vladimír Lengál za loňský rok.

Na Fabriq MMA zlomil Lengál čelist Karolu Ryšavému a na konci roku v pražské Lucerně uspal ve čtvrtém kole Patrika Baláže a obhájil český titul v super pérové váze boxu. Jedinou porážku mu za loňský rok uštědřil Václav Sivák na galavečeru Heroes Gate, když Lengála dokázal vybodovat.

Lengál je v postojářském světě legenda. Všechny tyto disciplíny však odstavuje na druhou kolej a prioritou se stalo MMA a titul v organizaci Oktagon „Je mi jedno, jak dlouho to potrvá, ale ten pás získám“. Říká Lengál, který si zakládá na překonávání sebe sama.

Vladimír Lengál vs Patrik Baláž

Scheck se do paměti fanoušků vryl hlavně na galavečeru Oktagon 31, kam přijel jako trenér a odjížděl jako zápasník s výhrou v kapse. Jeho svěřenkyně De Souza nenavážila a zápas byl zrušen. Aby diváci nepřišli o zážitek, tak se Scheck nabídl, že bude zápasit.

V krásném zápase podle pravidel Undergroundu porazil Radka Roušala. Následně ve Frankfurtu porazil ukončovací mašinu Coryho Taita se zkušenostmi v Bellatoru nebo Cage Warrirors. Bude Lengál v Mnichově pokračovat ve svých oslnivých výkonech nebo rozjetou českou mašinu zastaví tvrdý Brazilec?

Vladimír Lengál vs Michael Deiga Scheck